Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamı veriyorum.

shateiel

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 1.5 senedir beslediğim bir kaplumbağam var. Eğitimim için ülke dışına çıkacağım için ücretsiz vermek istiyorum. Kaplumbağam ile birlikte isterseniz 15 tl karşılığı turtle bank'ınıda alabilirsiniz. Ayrıca 20 tl karşılığı tasarruf tipi uvb lambasınıda alabilirsiniz. Elimde kalan bütün yemlerinide vereceğim. Turtle bankın büyüklüğü orta boydur. Kaplumbağamın cinsiyetinin tam anlamamakla birlikte görüşüm dişi olduğudur. Ankara eryamanda oturuyorum. Ankara içi vermek istiyorum eğer imkanınız varsa gelip alabilirsiniz eğer yoksa uygun olduğum bir gün ben getirebilirim. Telefonum kamerasız olduğundan resim koyamıyorum ama hiç bir sağlık sorunu yoktur. Gayet sağlıklı ve enerjiktir hatta fazla enerjiktir. 1 yaşını geçtiği için hem bitkisel hem hayvansal içerikli sera marka yemlerle besliyorum. 1 ay gidecek kadar yemi mevcut sahiplenmek isteyen olursa konu altından ya da pm ile bana ulaşabilirler. Sahiplendiremezsem en son çare petshop olacaktır sanırım doğaya bırakmayı düşünmüyorum.

Cvp: Kaplumbağamı veriyorum.

İzmirdenim kaplumbağanızı sahiplenemem yalnız 2 tane kaplumbağam için kullandığım turtle bank small var. Şimdi büyük bir akvaryuma geçiyorum. Dilerseniz alabilirim sizden.

banyoterligi' Alıntı:
İzmirdenim kaplumbağanızı sahiplenemem yalnız 2 tane kaplumbağam için kullandığım turtle bank small var. Şimdi büyük bir akvaryuma geçiyorum. Dilerseniz alabilirim sizden.
İlk önceliği kaplumbağayı sahiplenene vermek istiyorum eğer kaplumbağamı sahiplenen turtle bankı istemez ise o zaman tek olarak satabilirim :smile:

ben sadece kaplumbagayı alabılırım yazık petshoplara gıtmesın ancak tam boyutu ne kadardır benım 2 kaplumbagam var avuc ıcım kadar daha 1 yıl olucak ben bakalı.

şapşal' Alıntı:
ben sadece kaplumbagayı alabılırım yazık petshoplara gıtmesın ancak tam boyutu ne kadardır benım 2 kaplumbagam var avuc ıcım kadar daha 1 yıl olucak ben bakalı.

Kabuk boyu 10 - 11 cm kadar sizin kaplumbağalarınız ile aynı büyüklükte avuç içi kadar :smile:

tamam alabilirim bugun eryaman tarafındayım

Ben almayı düşünüyorum. Bana Ulaşabilirsin.

Pm yolu kapalı nasıl iletişime geçeceğiz bilmiyorum numaramı vermem sorun olur mu onuda bilemedim. Fakat şuan evdeyim yani kaplumbağamı teslim edebilirim

imzamda iletişimim var :)

Syrean' Alıntı:
Ben almayı düşünüyorum. Bana Ulaşabilirsin.
Sizden önce "şapşal" mesaj attığı için ilk onunla görüşmek isterim hocam eğer almaktan vazgeçerse size ulaşırım :smile:

ben de uvb lambasını alabilirim

samet52' Alıntı:

Tamam kaplumbağayı sahiplenecek kişi ücretli verdiğim turtle bank ve uvb lambayı istemez ise turtle bankı Mert bey uvb lambasınıda siz alırsınız :smile:

shateiel' Alıntı:
samet52' Alıntı:

Tamam kaplumbağayı sahiplenecek kişi ücretli verdiğim turtle bank ve uvb lambayı istemez ise turtle bankı Mert bey uvb lambasınıda siz alırsınız :smile:

yalnız bir iki gün içinde lamba almalıyım malum Leo ve rafi için , lambayı önceden satarsanız daha iyi olur aslında sanalpazardan satılması tercihimdir

Ne "şapşal" adlı üyeye ne de "Syrean" adlı üyeye ulaşabiliyorum. Yarına kadar kaplumbağayı veremez ise turtle bankı ve uvb lambayı ayrı ayrı satacağım

shateiel' Alıntı:
Ne "şapşal" adlı üyeye ne de "Syrean" adlı üyeye ulaşabiliyorum. Yarına kadar kaplumbağayı veremez ise turtle bankı ve uvb lambayı ayrı ayrı satacağım
[/peki yarın akşama olur tabiki yalnız uvb lambanızın wattı marka ve modelini yazabilirmisiniz

shateiel' Alıntı:

peki yarın akşama olur tabiki yalnız uvb lambanızın wattı marka ve modelini yazabilirmisiniz

samet52' Alıntı:
shateiel' Alıntı:
[/peki yarın akşama olur tabiki yalnız uvb lambanızın wattı marka ve modelini yazabilirmisiniz

shateiel' Alıntı:

peki yarın akşama olur tabiki yalnız uvb lambanızın wattı marka ve modelini yazabilirmisiniz

Namiba Terra Replux UV-Plus D3 15 Watt

shateiel' Alıntı:
samet52' Alıntı:
shateiel' Alıntı:

shateiel' Alıntı:

75-80 tllik bir lambayı neden 20 tl gibi ucuz bir rakama sattığınızı sormakla beraber sanalpazarda açarsınız ilanı ben alırım ( bu sitede öm cevaplayamıyorum kapalı heralde )

samet52' Alıntı:
shateiel' Alıntı:
samet52' Alıntı:
shateiel' Alıntı:

shateiel' Alıntı:

75-80 tllik bir lambayı neden 20 tl gibi ucuz bir rakama sattığınızı sormakla beraber sanalpazarda açarsınız ilanı ben alırım ( bu sitede öm cevaplayamıyorum kapalı heralde )

Bunu ilk mesajımda yazmıştım ülke dışına çıkacağım kaplumbağam için kullandım zaten isterseniz 50 tl'yede satabilirim ne kadar koparırsam okadar kar gibi bir düşüncem yok ihtiyacı olan kaplumbağa sahibi fazla bende ihtiyaç sahibine ucuz yoldan vermek istiyorum. Dediğim gibi 50 tl'ye satayım isterseniz ürün elinize geçtikten sonra bakarsınız 50 tl ediyorsa onay verirsiniz ama yok beğenmezseniz geri yollarsınız. Ürünü 7-8 ay kadar kullandım. Daha pahalıyada satarım ama amacım satıcılık değil kaplumbağamla birlikte bu ekipmanları ihtiyacı olan birine uygun fiyatta vermek. Bedava ver diyeceksiniz bu sefer ihtiyacı olan olmayan herkes alır.

Şapşal adlı üye ile konuştum bakabilecek daha düzgün birini bulursanız ona verin ama yok kimseyi bulamazsanız benimle irtibata geçin dedi. İlk mesajda dediğim gibi kaplumbağamı sahiplendirmeden bakım malzemelerini satmayacağım

yarın akşama kadar satarsanız alıcam ondan sonra başka yerden almalıyım eğer koymazsanız çünkü kaplumbağaların ışığı yok şuan (açmadan ilanı başkasının almaması için irtibata geçiniz )

merhaba durum nedir ? Satış yapacaksanız alabilirim hemen

Geri