Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamın dışkısındaki farklılık

orhan2003

Bronz 4 Üye
Merhabalar
Başlıkta belirttiğim gibi bugün kaplumbağamın dışkısında farklılık fark ettim koyu yeşil renginde idi acaba hasta mı veya başka bir sorun mu var ?
İlgilenen herkese teşekkürler

Şunuda ekliyim 2-3 aydan beri bakıyorum kaplumbağama normalde açık kahverengi ince idi dışkısı

Cvp: Kaplumbağamın dışkısındaki farklılık

Yem farklılıkları veya eğer marul kıvırcık tarzı bitkiler verdiyseniz dışkının renginde değişikliğe neden olabiliyorlar.

Cvp: Kaplumbağamın dışkısındaki farklılık

orhan2003' Alıntı:
Merhabalar
Başlıkta belirttiğim gibi bugün kaplumbağamın dışkısında farklılık fark ettim koyu yeşil renginde idi acaba hasta mı veya başka bir sorun mu var ?
İlgilenen herkese teşekkürler

Şunuda ekliyim 2-3 aydan beri bakıyorum kaplumbağama normalde açık kahverengi ince idi dışkısı

Çok tetra reptomin yiyorsa dışkıları yeşile çalabiliyor.

Ot türevli yem ve yiyeceklerde haki renkte dışkı çıkar. Taze yeşillik, tetra reptomin, eheim professional food bu rengi almasını sağlar.

Dışkıda kan veya bordo renk görülmedikçe sorun yoktur.

Geri