Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kapluşu kaybettik :'(

kutluk

Yeni Üye
bu akşam eve geldiğimde kaplumabağama baktım suyun derecesi en sona ulaşmıştı ısıtıcı arızalanmış suyu kaynatmış zavallı kapluşcuk kaynar su da can vermiş moralim çok bozuk kapluşumuz ne hastalıklar atlattı ama salak bi ısıtıcı yüzünden can verdi.şuan ılık su da ters yatıyor belki kendine gelir diye umut ediyorum sizce yapabileceğim birşey varmı??

bence biraz bekleyin ....ama kaplumbagalar ters durmaz....kaplumbaga corbası olmuş kısaca cok kötü :(

aman kimsenin başına gelmesin çok vicdan azabı çekiyorum iz siz olun hep kntrol edin ısıtıcılarınızı

çok geçmiş olsun,kötü bir duygu olsa gerek, tarifsiz.. evet uyardığınız için teşekkürler..

hemde çok kötü birduygu hastalktan filan ölse bu kadar üzülmezdim galiba

Cvp: kapluşu kaybettik :'(

Benimde kaplumbağam vardı 2 gün yem vermedim hayvan o kadar zekiydiki 2 gün yem vermeyince sırt üstü yüzmeyi öğrendi. 4-5 saat sonra bir kokular geldi . Meğersem hayvan ölmüş.
Bu arada başın sağ olsun.

Cvp: kapluşu kaybettik :'(

arkadaşlar mesaj yazmadan önce tarihleri kontrol edelim. hadise 2010'da olmuştur.

Geri