Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Karpuz ve Kapluşu sahiplendirmek istiyorum

Alievrimp

Yeni Üye
Hamile olmamdan dolayı, 10 yıldır baktığım bir dişi, bir erkek kırmızı yanak su kaplumbağalarımı sahiplendirmek istiyorum. Dişi 15 cm, erkek 11 cm. Çok zor durumdayım. İlgilenenler olursa Bursadayız. Sahiplendiremezsem, nerede yaşayabilir bu çocuklar? Sonuçta mahallemizdeki dereye bırakacak değilim ama onların hayatta kalabileceği yerler var mıdır Bursa'da? Bana [email protected]'tan da ulaşabilirsiniz.

Cvp: Karpuz ve Kapluşu sahiplendirmek istiyorum

resler yırtıcı türdür. herhangi bir habitata bırakılması durumunda oradaki yaşayan türlerin soyunu tüketme durumu söz konusu olur. bu açıdan doğaya salınımı olmuyor. umarım tez zamanda sahiplendirme olanağı olur.

bu arada hayırlı olsun. bu süreç zarfında akvaryum ile ilgili her türlü işlemlerde tercihen antibakteriyel sabun ile ellerinizi sabunlayıp sterilizasyonu sağlamanız önemli husustur. hatta bu işi eşinize bırakın.

Hayırlı olsun hayvanlar sağlıklı mi? Eğer sahiplendirmeyi düşünürseniz ablam için alacağım vermekte ciddiyseniz Ankarada oturuyoruz biz

asi kız' Alıntı:
Hayırlı olsun hayvanlar sağlıklı mi? Eğer sahiplendirmeyi düşünürseniz ablam için alacağım vermekte ciddiyseniz Ankarada oturuyoruz biz

Evet sağlıklılar. Vermekte ciddiyim. Siz de sahiplenmek konusunda ciddiyseniz, Ankara'ya getirebiliriz. 
Resim eklemeye çalışıyorum, bir türlü olmuyor.

http://galeri.hizliresim.com/ bu siteye koyabilirisniz:)

evt istiyoruz ablam çok istiyor eğerki bulamazsam benimkilere el koycak bende vermek istemiyom onuda kırmak istemiyom :)

mailto:/VVjR0y.jpg

mailto:/NqjJ1Y.jpg

cok tatlılar masallah ablam cok şanslı :)

Geri