Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kedim hasta

Çok teşekkürler, bu arada Ağustos, aksine bizim kedi yavruyken sürekli sevilip, kucağa alınıp, okşanmaya alışan bir kedi olduğu için 3 gün yanlız kalamamış, böyle bir durum ortaya çıkmış :)

Cvp: Kedim hasta

bu açıklanabilir durum ama kusmasına sebep olamaz diye düşünüyorum. eve ve sahiplerine alışık kedilerde bu psikolojik durum gözleniyor. bu fiziki hallerine yansıyor. yaşını doldurmamış seninkide

Yumağın kan tahlili yapıldı, bu sabah 11 gibi öldü, tahlilinin sonucu ölümünden sonra geldi, meğer bizim kedimiz kansermiş, ama ben seviniyorum, o kanserken bile ona bu güzel hayatı yaşattık. Mutlu ettik onu, mekanı cennet olsun, ilk kedimizdi bi garip olduk.

Cvp: Kedim hasta

ilk hayvanlar her zaman zordur. başın sağolsun. dedim ya hayvanda başka bir şey var. seninki gene fazla çekmeden öldü. en azından bu üzüntünüzü bir parça azaltır. bizimki çok çekmişti. bir deri bir kemiğe dönmüştü. aslında uyutmaya götürmüştük fakat ramazana denk gelince hekimler hayvanın vebalini alamayız dedi. hayvanda çekti. ramazan sonu gelmeden ölmüştü.

Geri