Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kimler Forumda Sorun Yaşıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sitemizde gerekli saldırı-virüs önlemini alıyoruz.

Bu aralar saldırı sayımızda artış olmasıyla birlikte virüs bulaşmış olabilir ki sanmıyorum.
Gerekli güvenlik önlemlerini almaya devam ediyoruz.

Ayrıca Sayın Özcan DEMİR
Sizi kaplumbağa hakkında bilgi katagorilerindede mesajlarınızı görmek isteriz.

Saygılar,

BenSizinBabanızım' Alıntı:
Arkadaşlar 2 gündür siteye giremiyorum. Avast siteye girişte solucan/virüs uyarısı veriyor ve bağlantıyı kesiyor. Acaba bunun nedeni nedir???

Katılıyorum Ahmet'e :)
umarım en kısa zamanda sorunlar giderilecektir,Ahmet bu konuda çok hassas ;)

Byteorist' Alıntı:
Sitemizde gerekli saldırı-virüs önlemini alıyoruz.

Bu aralar saldırı sayımızda artış olmasıyla birlikte virüs bulaşmış olabilir ki sanmıyorum.
Gerekli güvenlik önlemlerini almaya devam ediyoruz.

Ayrıca Sayın Özcan DEMİR
Sizi kaplumbağa hakkında bilgi katagorilerindede mesajlarınızı görmek isteriz.

Saygılar,

İnşallah:D

İnşallah :)
Sanırım sorun kalmadı hala yaşayan varmı ?
Bendeki sorunlar artık olmuyor.Normal her şey.

Bir ara sorun yoktu ama şu an yine sorun var forum sayfasının tamamı gözükmüyor,değişik kod benzeri şeyler çıkıyor:S

Arkadaşlar sitemizde virüs var diyorsanız ekran görüntüsünü yollayınki daha hızlı sorunu giderelim.

sitemizde şuan virüs bulunmamakta.

axatan26 (Mustafa Bey) bana mail ile aynı sorunu yaşadığını bildirdi. Ona iletirim ve ekran görüntüsünü isterim.

Ayrıca ek bir bilgi veriyim.
Sitemiz mozilladan açılmıyorsa explolerden deniyin.

Ama sorun gözükmüyor şu anda

Internet Explorer la bu siteye giremiyorum birkaç gündür.
Google Chrome kullanarak girebiliyorum ancak.

Avast antivirüs biraz sorun çıkartıyor sanıyorum. Siteyi bir de avast ile taramak mümkün mü? Diğer virüs tarayıcıların sorun olarak görmediği zararsız çerezleri bazı virüs programları zararlı olarak algılıyor.

axatan26 yani Mustafa Bey mailime cevap verdi gelen mesajı aynen yayınlıyorum.

İyi akşamlar siteye tıkladığımda site ana sayfası görünüyor ancak hemen üstünde büyük bir pencere ile AVAST UYARI çıkıyor kare içinde bağlantıyı kes ibaresi mevcut bilgisayarcıma sorduğumda böyle bir uyarı çıkarsa hemen bağlantıyı kes ibaresini tıklamamı istedi (son bir ay içinde iki defa bilgisayarıma format attırmak zorunda kaldım tabiki tek neden bizim site değil ancak şimdi çok dikkat etmem gerekiyor.AVAST UYARIDA yazan *Zararlı yazılım =HTML/ıframe-inf,*Türü =virüs/solucan,*vps.sürümü.090325.0 (25.03.2009) şeklide bir yazı ibaresi de var.Ben gözüme çarpanları yazmaya çalıştım.Altta ayrı bir pencerede ayretten yine renkli bir uyarı daha çıkıyor aynı yazılar mevcut.Umarım faydası olur sonuçtan beni haberdar ederseniz sevinirim.Umarım en kısa zaman da sitemizi ziyaret etme fırsatı bulurum.Tekrar görüşmek üzere.

Arkadaşlar yeniden belirtiyim.
Avast okadarda kaliteli bir antivirüs değildir.
Ben en kaliteli antivirüslerle taratıyorum+site içi antivirüs kurdum.Ve bir kaç takım işlem sonucunda virüs bulunmaması kararına vardım.
+Sitemiz mozilla firefox ta daha hızlı açılmakta.
____
Ayrıca Mustafabey hiçbirşeyi değiştirmeden
'' www.sukaplumbagasi.com/forum '' a girmeyi denemesini söylermisiniz?

aynı şekilde bende avast kullanıyorum ve bende de aynı uyarıyı veriyor siteyi ktunnel dan açabiliyorum, /forum olarak da açılmaya çalışıldığında aynı uyarıyı yine veriyor.

Arkadaşlar kusura bakmayın.
Gerçekten şaşkınım :)

Uzmanlar bakıyor virüs yok diyor bir okadarda kaliteli olmıyan antivirüs ün virüs var demesine inanıyorsunuz.

Kaspersky den taratma sonucunda virüs 0
Not-32 dende taratma sonucunda virüs 0

Değişik programlarla denemeye devam ediceğim.
Ayrıca sorun devam edersede siteyi 1 haftalığına kapatıp 0 dan kurucağımve bilgileri kayıt ediceğim yok olmıyıcak tabiki.

Ama imkanı yok virüs olmasına :S

Yok bendeki virüs tarayıca çok bilindik bir tarayıcı ama hiç virüs uyarısı vermiyor.
Ama Avast ile denediğimde banada verdi ki gerçekten öyle bir durum yok.

Virüs değil fakat malware tarzı bir uyarı veriyor avira, aklınızda olsun.

ya bn anasayfaya girmek istiyorm virüs çıkıyor avast çalışıyo birden!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri