Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kimler Forumda Sorun Yaşıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar geniş çaplı araştırmalar sonucunda birkaç cümle eşliğinde konuyu noktalıyorum.

1.Sitemiz saldırı gelmemesi için hosting cimiz filtre kullanmaktadır.Ve virüs taratmaları sonucundada ve uzmanların yorumlarına göre sitemizde virüste bulunmamktadır.

2.Sitemize hızlı ve güvenli girmek istiyorsanız:
a1.Mozilla firefox vb. tarayıcı kullanın.Explolerden girmeyin.
a2.Avast antivirüsünü kullanmayın.Daha kaliteli antivirüsler vardır.Örn:kaspersky,not32.. avastın teşhislerinin %75 i yanlıştır.Aynen sitemize koyduğu teşhis gibi.

Saygılarıma,

Adminimize katılıyorum. Bende lisanslı NOD32 İnternet Security var ve en katı kurallı korumaya ayarlı durumda, bırakın virüsü hatalı bir kod olsa anında bloke eder siteye girmemi. Avast pek iyi bir program değil. Ona aldanmamak lazım.

Avast kullanan arkadaşlarımızı rahatlatmak adına siteyi avastın hata vermesini önlemek adına birde avast ile taramak mümkün mü? Aslında tamamen gereksiz bir uygulama olacak ama hani dedim ya avastın hata vermesini önlemek adına yapılabilir belki diye söylüyorum.

Üyelerimizi rahatlatıcaksa tabiki olabilir.Ama bunun için fazla vaktim yok.
Anca hafta sonu olabilir.
Çünki bayağı uzun olucak.
1 dosya hatta 1 kod silinse bile site çalışmaz.Siteyi yenilemek zorunda kalabilirz.

Sayılar,

Arkadaşlar bu konu bela olmaya başladı.
Son kez söylüyorum.

1000 kez güvenlik uzmanlarının elinden geçti site ve virüs 0 dır.
Ama siteyi en yakın zamanda bir kaç günlüğüne kapatıp tüm dosyaları tek tek tek düzenliyeceğiz.
Onun üstüne sitede virüs var diyenlere tek sözüm:
Siteye girip girmemek sizin bileceğiniz iştir,karışmam!

Bu konuda katılıyorum Ahmet'e.Üyelere yardımcı olmaya çalışırken şöyle deneyin oluyor diye yönlendirmek istedim ama "uğraşamam" gibi cevaplar aldım.Açıkcası bu beni gerçekten üzdü.Yönetim ile üyelerin yardımlaşması gerektiğini düşünüyorum.Robot olsaydım eğer sorunların hepsini tek tek bende adminimizde hallederdik ama insanız :)
Lütfen sizde bu sorunları aşmamızda bize yardımcı olun.
Mesela özel desteklere başvurmadan önce forumumuzdan destek almaya ardından özel desteğe yönelirseniz hem toplu konuşup fikirlerimizi paylaşıp çözüm yolu bulabiliriz hemde sizlerle aynı sorunları yaşyanları tespit edip sorunları daha kısa sürede ve daha kolay çözebiliriz.

İyi ve sorunsuz forumlar :)

En yakın zamanda sitemize güvenlik uzmanı alınacaktır.

Konuyu kilitliyorum.
Bu arada ecem hanım & zekeriya beye teşekkür ediyorum.

Site şuan uzmanların elinde incelenme&düzenlenmededir.
Konuyu tekrardan açıyorum.Başka sorun yarışan üyelerimizin sorunu paylaşabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri