Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kod Adı:Turko

Turko_X

Yeni Üye
Katılım
30 Ara 2008
Mesajlar
14
Adı Turko
Kapluşumu elimde tutmam biraz zor oluyor.Çünkü deli gibi bi oyana bi bu yana
kaçışıyor.Akvaryumunda gayet hareketsiz çünkü yasta arkadaşı Servet öldü.
Kalöriferin üstündeki sıvı naftalin kutusuna düştü.Ne kötü bir durum!Aynı durum halıda geçerli değil halıda uçuyor!Hele halının bir ucuna yem koyunca kendini tutamıyor.Geceleri ben yatarken hemen ağacın dibine kurulur.Sanki yatacağımı anlıyor.Ayrıca gece lambası onu rahatsız ediyor.Tuhaf sesler çıkarıyor gece lambası takılıyken.Çokta obur yem vermeyi unutunca kafasını cama vuruyor.Yemi unutmanız imkansız şuan biraz hasta vede yasta halıda biraz yavaş olsada hasta olduğunu belli ettiriyor.Sanırım başı dönüyor.Veteriner odadaki bilgisayarı taşımamı söylüyor.Kapluşumun resimlerini fotoğraf makinesi yanımda olmadığından çekemiyorum.Daha sonra koyarım hepinize iyi eğlenceler!!!
 
Hmm bunu ogrenmem iyi oldu.. Benım akvaryumun çaprazında duvarda tv asılı, kablosuz ses sıstemı hemen yanında pc duruo.. Yüksek sesle müzik açtığım zaman akvaryumun içinde dans ediyor sanki :D Herhangi bir sorunlada karşılaşmadım 2 aydır, ama karşılaşırsam artk yan odaya taşırım akvaryumu heralde..
 
Akvaryumu ben odadan taşıyamam çünkü canavar gibi bir kardeşim var kapluşum ölebilir
 
Arkadaşlar resimlerini ekleyeceğim en kısa zamanda bir sorum olacak babam akvaryumda balıklarında olmasını istiyor böyle bir şey olabilirmi kaplumbağa balıkları yermi?
 
Başınız sağolsun,size ve kapluşlarınıza sağlıklı günler dilerim.
 
Cvp: RE: Kod Adı:Turko

Turko_X' Alıntı:
Arkadaşlar resimlerini ekleyeceğim en kısa zamanda bir sorum olacak babam akvaryumda balıklarında olmasını istiyor böyle bir şey olabilirmi kaplumbağa balıkları yermi?
Kesinlikle yer.Böyle bir şeyin sorulması bile tuhaf.Birde sizin kaplumbağa anlattığınıza göre canavar olunca :haha: ^^
 
Cvp: Kod Adı:Turko

sena, cevap yazmadan tarihlere dikkat edelim. :huh:
 
Geri
Üst