Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kulak İltihabı Operasyonunun Ardından ?

Cvp: Kulak İltihabı Operasyonunun Ardından ?

Cem Ankara da uzman hekim biliyor ama kulak iltihabına ne kadar vakıf danışmakta fayda var.

Olmadı fakülteye götürebilirsiniz. Orada kaplumbağalara bakılıyor diye hatırlıyorum.

Tugrul kardesim benim kaplusumun gecirdigi operasyondan olan resimleri yüklemek istiyorum sana biraz bilgi olsun diye sana tavsiyem fazla zaman gecirmeden veterinere göster gerci bende gitmistim ama tam sert olmadigindan kestiginde cok kanamisti diger kulagida sisince onu bekletti ozaman hic zor olmadi kanamadi bile direk iltihabi cikartti ve iyilesiyor merak etme bende cok üzülmüstüm onu öyle görünce bakmadim bile kesilirken dayanamam cünkü yazik kafami cevirdigimde glzleri i kapamis usluca duruyordu veteriner hanimin elinde :( umarim resimler faydali olur

mailto:/2ahbafo.jpg
mailto:/5fou2x.jpg

benim gittiğim yer burası.
Sempati Veterinerlik Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

Adres: Kırkkonaklar Mh., Şemsettin Günaltay Cd No:401, 06550 Ankara
Telefon:(0312) 495 0004
Çalışma saatleri:
Pazartesi 09:00-20:00
Salı 09:00-20:00
Çarşamba 09:00-20:00
Perşembe 09:00-20:00
Cuma 09:00-20:00
Cumartesi 09:00-20:00
Pazar Kapalı
https://maps.google.com/maps?ie=UTF-8&q=...8d,Ankaraı

emre yukardaki resimdeki operasyon öncesi şişlik. sonrasının resmi yok.

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. cem'in adresini verdiği yere gidicem sanırım bu sefer.
sanırım daha sağlıklı olacak her açıdan.
tekrar tekrar teşekkür ederim yardımlarınız için, veterinere götürdükten sonra tekrar paylaşıcam sizlerle durumunu :)

Cem yorum:5 yeni resimler diye anladım ben. Sonrakinde önceki resmi göndermiş.

Umarım hemen toparlar.

Tekrar hatirlatiyorum bu hastalik filtreniz olmadigi surece nuksedectir

sen doğrusun emre ben yorum 5'i görmedim. diğer resme bakmışım. iyi apse yapmış. demekki tam temizleme yapılmamış. bu derece şişlik olmazdı.

Evet Cem çok kötü olmuş tekrar. Ya iltihabı kazıyamadı ve antibiyotiksiz olunca kökü kurumadı. Ortam şartlarıda önemli.

Eğer filtre yoksa Ali Sarp ın dediği gibi tekrarlaması zaten normal.

eğer bir daha cerrahi müdahale yapılmayıp tedavi yoluna gidilirse antibiyotikle birlikte uva+uvb ampul kesinlikle şart. benim kaplumbağanın şişlik bu kadarken tedavi yoluyla hallettik işi. bunun yanında sterilizasyon en üst derecede olacak.

Geri