Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru Alan Önerisi

Deniz06-

Yeni Üye
#Kuru alan Şiddetle tavsiye ederim 3 ayın üzerinde kullandım daha önce bir çok kuru alan denemem oldu ve hepsi başarısızlıkla sonuçlandı.300 TL vergiler dahil son kuruşuna kadar hak ediyor.Hiç maceraya atılmayın kendiniz yapmak için internetteki en iyi çözümde buydu benim için.2 hafta gibi bir sürede geldi belki daha kısa bir sürede vakumlu öpücük var belki plastiğe de tutar arkadaki vidayı sıktıkca gerilim artıyor. l

Bu tür vantuzlu kuru alanları 6cm kabuk boyundan sonra kullanmıyoruz.

Bu tür vantuzlu kuru alanları 6cm kabuk boyundan sonra kullanmıyoruz.
En büyük boyunu aldım.10 cm üzerinde 2 kaplumbağa da çıkıyor tartılma vs olmuyor.Pleksiden yaptıracaktım ona göre çok daha uygun tam fiyat performans.Önermeme sebebiniz nedir küçük olmasımı?

Hem küçük olması hemde 6-7cm üstü kabuk boyundaki hayvanın ağırlığını kaldırmaması.

Büyük olanın en boy ölçüsü nedir?

Hem küçük olması hemde 6-7cm üstü kabuk boyundaki hayvanın ağırlığını kaldırmaması.
Tam kuru alan boyutu 20x14 cm vantuzlar çok güçlü dediğim gibi neredeyse yok denecek kadar az bir esneme var.Bende tartırlır düşüncesi ile altına destek atacaktım ama gerek kalmadı.

Plastikte vakum etkisi yeterli gelmez.

Vantuzların ikisi de arkada mı yoksa biri sağ biri sol kanatta mı?

Yarın resmini çekip atın. Şimdi hayvanları rahatsız etmeyelim.

Plastikte vakum etkisi yeterli gelmez.

Vantuzların ikisi de arkada mı yoksa biri sağ biri sol kanatta mı?

Yarın resmini çekip atın. Şimdi hayvanları rahatsız etmeyelim.
IMG_20231008_213134.jpg
IMG_20231008_213137.jpg
IMG_20231008_213142.jpg

Evet güzel vantuzlar silikona benziyor bu lastiğe göre daha ömürlüdür. Alınabilir.

Shipping uzun sürüyor. İki köşeden tutturmalısını gördüm o sanki daha büyük duruyor.

Turtle bank'ten iyi.
Cem abi bu kuru alan alınır mı aliexpres güvenilir mi?

Aliexpress dünyaca meşhur alışveriş sitesi. Sadece sıkıntı geliş süresinde. Genelde ürünleri gemiyle geliyor. Bu ürün nereden geliyor bilmiyorum ama en az 2 hafta tutar.

Aliexpress dünyaca meşhur alışveriş sitesi. Sadece sıkıntı geliş süresinde. Genelde ürünleri gemiyle geliyor. Bu ürün nereden geliyor bilmiyorum ama en az 2 hafta tutar.
Ya süresi uzun sürsün bir şey olmaz sıkıntı çıkmasın da

Can sen kuru alanından memnun değil misin? neden kuru alan almak istiyorsunki.

Geri