Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru alanın ısısı

tatlı su tospigi

Bronz 5 Üye
Kuru alan ısısı kaç derece olmalı kaplumbağamiz zarar görür diye korkuyorum çünkü adana çok sıcak acil yardım

Hayvanın sırtı hizasına denk birşey koyup üstüne cam derece koyun yarım saat sonra 32 derece olacak şekilde mesafeyi ayarlayın. Siz en iyisi 31 dereceye ayarlayın, dış ortam ısısı etkileyebilir.

Ya ben bugün ölçüm yaptım 15 dakikada 34 dereceyi gördü daha fazla kaldıramıyorum ki lambayı

En fazla bu kadar kaldirabiliyorum lambayı

Ekli dosyalar

• IMG_20240627_104803.jpg
    IMG_20240627_104803.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 8
Akvaryum üstü camdan kuru alan yaptırmayı düşünüyoruz eşimle ölçüleri ve yüksekliği nasıl olmalı

Ampul kaç watt onu düşürelim.

Akvaryum cam kalınlığı kaç mm?

Akvaryum ölçüsü nedir?

Ampulü bilmiyorum o kadar çok ampul almisti..ampul üzerinde 220 240 v yazıyor 100 40 40 ölçülere sahip ama kalınlığını bilmiyorum bayağı kalın cem bey

220-240 yazan şebeke elektriği. Üzerinde watt W olana bakacaksınız. 1 cm gibi duruyor benim kuru alanın aynısından yaptırın.

Geri