Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuyruğunu Kaşıyor???

bilmiyorm sevda hanım (böyle iyi mi?) ama bu kaplumbağdan bi şey beklenemez siz akvaryumda bakıyorsunuz o plastik kapta bu da onn öelceüini gösteriyor malesef

katılıyorum geçn kaplumbağya plastik kaba hayır ya plastik kabta bakmayın artık akvartyum alcak parnız yoksa almyın kardeşim sırf eziyet ediyorsunuz hayvanlara

Demir' Alıntı:
bilmiyorm sevda hanım (böyle iyi mi?) ama bu kaplumbağdan bi şey beklenemez siz akvaryumda bakıyorsunuz o plastik kapta bu da onn öelceüini gösteriyor malesef
Bunu ALLAHtan baska kimse bilemez, konuyu açan kisi akvaryum için hazirlaniyorsa elinden gelenini yapar düzgün bakmak için. Ayrica bu kaplumbagadan birsey beklenmez diyerek insanlari kirmaniza gerek yok sonuçta sevdigi bir canli deger verdigine eminim.

en değer vermesine sevindim ama almadan önce yapacaktı akvaryumunu şimdi olmaz artık olurda biraz geç kalınmış

artık öyle birsey yapmıyor zaten :) yemlerinide yemiyor die bir konu açmıştım yemlerinide yiyorlar :D herkese cok tesekkür ederim... bu arada plastik (((katılıyorum ancak su anda param kalmadı malesef bayramda geniş saklama kaplarından alıcam onlar daha iyi oluyor..)))kaba hayır demişiniz ama benim plastik kabım oldukça geniş ve bir ısıtıcı sistemimi var kurdum :D

sevindim adına cem ben zaten öğrendim tam olarak kapluşuna iyi bakrsan daha uzun seneler birlikte olursunuz umarım ama sen genede en kısa zamnda akvaryuma geç derim

evet zaten öyle yapıcam...ancak birde su derin saklama kapları var 35 lt lik filan maglum ögreciyim :D simdilik onu alırım bayramda yazında akvaryuma gecerim...herkese tekrar tekrar teşekkürler...

deri değişirken eski deri sanırım kaşındırıyor,benim kaplumbağada sizinkiler gibi ara sıra arka ayaklarını kuyruğuna uzatarak ,tırnaklarıyla kuyruğunu kaşıyor:) allah başka dert vermesin ;)

Geri