Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Leyle&Mecnun'un cinsiyetleri hakkında yardım lütfen

Hercules

Bronz 4 Üye
Merhabalar.Çok uzun zamandır cinsiyetlerini öğrenmek istiyordum.Hayırlısıyla bugün öğreneceğim inşallah.Şimdiden heyecan bastı.[/b] :smile: Şimdiden teşekkürler.

Leyla ;

mailto:/rlkewl.jpg

mailto:/6r79ti.jpg

Mecnun ;

mailto:/5euzw8.jpg

mailto:/hu4u9g.jpg

Leyla kesinlikle erkek ama mecnunu bilemedim biraz küçük diğerine göre galiba :)

Cvp: RE: Leyle&Mecnun'un cinsiyetleri hakkında yardım lütfen

Kapluştron' Alıntı:
Leyla kesinlikle erkek ama mecnunu bilemedim biraz küçük diğerine göre galiba :)

Leyla 8 yaşında.( Yaklaşık 7 sene ölüm fanusunda beslediğim için boyutu yaşıtlarına göre küçük ) Mecnun daha 1.5 yaşında.

Anladım leyla artık mecnun olacak sanırım diğerini anlayamıyorum ben malesef ama leylanınki bariz belli :)

Cvp: RE: Leyle&Mecnun'un cinsiyetleri hakkında yardım lütfen

Kapluştron' Alıntı:
Anladım leyla artık mecnun olacak sanırım diğerini anlayamıyorum ben malesef ama leylanınki bariz belli :)

Yardımınız için çok teşekkür ederim. :smile: Umarım Mecnun'un cinsiyetini bulabilen biri çıkar. :smile::smile:

Cvp: Leyle&Mecnun'un cinsiyetleri hakkında yardım lütfen

Mecnun için henüz erken.Şuanki hali dişi ama birden kuyruk kalınlaşıp tırnaklar uzayabilir hiç belli olmaz.

okankrn' Alıntı:
Mecnun için henüz erken.Şuanki hali dişi ama birden kuyruk kalınlaşıp tırnaklar uzayabilir hiç belli olmaz.

Çok teşekkürler :smile:

İsimler tam ters şekilde olabilir ilerde :) Leyla erkek, mecnun ise %70 ihtimal dişi gibi geldi ama bir müddet sonra daha da netleşir.

birinci erkek diğerinin kabuk boyu kaç ?

Üstteki arkadaşlarında dediği gibi erkek. Ancak alttakide yaşına göre gelişememiş gibi.

Geri