Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Life Tech dış filtre 1200l/h

berkeakgül

Yeni Üye
Icerisinde 50 lt su bulunan bir akvaryumum var. Bahsettigim filtreyi almayi dusunuyorum ne dersiniz uygun mudur ?

50lt icin debi çok gelir . Eheim gibi kaliteli markalarin dusuk modellerine bakabilirsin.

Ben kuracagim akvaryum icin life tech 389 aldim daha kurmadim çok kalitesiz duruyor urun elinde kalicakmiş gibi

50 litre akvaryum için dış filtre çöp ve gereksiz masraf olur. Bu hacimdeki akvaryum 1 sene gitmez.

Dediğin dış filtre 200-300 litre arası akvaryuma uygun.

Cvp: Life Tech dış filtre 1200l/h

peki bu akvaryum için nasıl bir iç filtre önerirsiniz ?

Venusaqua marka iç filtre öneririm Çin malıdır ama kalitelidir ben şahsen kullanıyorum çok menmunum üstelik çok pahalı değil

Cvp: RE: Life Tech dış filtre 1200l/h

orhan2003' Alıntı:
Venusaqua marka iç filtre öneririm Çin malıdır ama kalitelidir ben şahsen kullanıyorum çok menmunum üstelik çok pahalı değil
50 lt için hangi modeli uygundur peki ?

Akvaryumda 50 litre su var ise debisi 700 lt/h civarı bir filtre alman lazım. Bulabilirsen mili seramik olsun hem aşınmaz hem sessiz çalışır. Hava kabarcığı veren tip olsun mutlaka.

Geri