Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Mağara

Tosbik2838

Bronz 5 Üye
Saklanma ihtiyacı için yeni bir mağara almak istiyorum ama bulamadım. Tavsiye ettiğiniz bi ürün var mı?

Cvp: Mağara

bir ürün var ama yurtdışında satılıyor yarım kütük şeklinde ismini unuttum şimdi. mağaraya gerek yok. çok dallı ipek yapraklı bitki alırsan onun arkasında duruyorlar.

Yada u şeklinde bir mango kökü bulabilirsen hem iş görür hemde fazla yer kaplamaz.

Matematiği uygun bir şekilde hesaplandığı taktirde isteğe bağlı olarak habitatı bozmayacak türden kayrak taşlarından suya salınım yapmayan yapıştırıcı vasıtasıyla mağara yapılabilir.

Canlıların güvenliğini tehlikeye atmamak için büyüme hızına ve bununla birlikte artan güçlerine göre hesap yapılmasında fayda var.

Örnek Yapıştırıcı

evet hayvanın sıkışmayacağı genişlikte olmak kaydıyla yapılabilir. yapıştırmada sista akvaryum siliconu da kullanılabilir. yalnız akvaryumu kısıtlayacak bir durum oluşturacaksa olmaması daha iyi olur.

Çok boş almadıkça mağara içerisine girmezler. Bu davranış razorback yada diğer musk türleri için daha geçerli. Kök, bitki ve kayalar akvaryumu çokta doldurmadan saklanmaları için yeterli.

Bana veteriner tarafindan magara tarzi arkasinda saklanabilecekleri bir urun bulunmasi tavsiye edildi ama urun bulamadigim icin saglayamadim bunu

Geri