Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

mesaj düzeni hakkında

cem

Süper Moderatör
Yönetici
merhaba admin ben siteye gireli 24 saat olmadı. konu ve içerik olarak gerçekten faydalı bir site yalnız biraz fazla karman çorman gibi yolladığımız mesajlar (sorular) arkadaşlar tarafından görülebilmesi için yeni mesajlar gibi bir başlık altında olabilir mi? yada varda ben mi göremedim? böylece her 'yeni mesajlar' butonuna basan üye bütün soru ve cevapları görebilir ve yanıtlayabilir. sadece belli sayıda mesaj üst kısımda görünüyor eskiler için aşağıdaki konuların içine sırayla girmek gerekiyor. bu da vakit kaybı yaratıyor. bundan dolayı mesaja bakılmıyor belki de. birde herhangi bir konuya girdiğimizde son mesaj ilk sayfaya gelecek şekilde ayarlayabiliyor muyuz? teşekkür ederim.

Cvp: mesaj düzeni hakkında

yukarıda yeni mesajların yanına yeni konularda var zaten. bizler oradanda takip ediyoruz.

Geri