Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Mucize balık artık Türkiye'de!

0084812254

SKF Delisi

Mucize balık artık Türkiye'de!

Can Fish gerçekten şaşırtıcı inanılmaz bir üründür.Sadece su ve toprakla canlı balık elde edilir.

mailto:/soxvlc.jpg
Güncelleme:24 Mayıs 2011 10:30

CAN FISH eğitsel , eğlenceli , yaratıcı bir balık üretme ve geliştirme kitidir. Evinizde, ofisinizde kısacası her yerde sizin en yakın dostunuz olacaktır.
CAN FISH dünyanın çeşitli yerlerinden oluşan ve yüksek dereceli nadir süs balığı türüdür. 1 adet süs balığının ortalama fiyatı 12 TL olduğunu varsayacak olursak CAN FISH içeriğinde 12 adet balığa kadar üreme sağlamasıyla çok ekonomik de bir ürün olduğunu göstermektedir.
CAN FISH paket içeriğinde 12 adet balık yumurtası bulunur. Balıkların yumurtalarından ayrılıp doğması size inanılmaz bir haz verecektir. Balıklarınız doğduktan sonra size vereceğimiz karides tozu ile besleyip balıklarınızın gelişimini sağlamak için ilk 6 hafta bu kitle balıklarınızı beslemeniz gerekmektedir. 6 haftanın sonunda dilediğiniz yem ile balıklarınızı besleyebilirsiniz. Balıklarınız
gelişimini tamamladığında en küçük balığınız 1-2 inç ( 2,5-5 cm arası ) en büyük balığınız ise 6 inç (15 cm ) e kadar büyüme gösterir. Balıkların büyüklüğü tamamen yaşadıkları tropikal iklime göre
değişiklik gösterir.

CAN FISH balıkların doğal ortamlarında nasıl doğduklarını ve yaşamaya başladıklarını gözlemleyebilmek amacıyla geliştirilmiş, yeni nesil canlı balık besleme setidir.
CAN FISH size özellikle balıkların doğdukları andan itibaren ne şekilde bir yaşam sürdürdüklerini ve tüm yaşamsal faaliyetlerini de izleme imkanı sunar...CAN FISH her yaştan doğa severin seveceği ve eğlenebileceği, aynı zamanda da çocukların dünya görüşlerini olumlu yönde etkileyebilecek bir üründür.CAN FISH çocuklarımız ve gençlerimize hem hayvan sevgisini aşılayacak hem de sevimli dostlarının ilk günden itibaren tüm ihtiyaçlarını karşıladıkları için sorumluluk sahibi yapacaktır.
CAN FISH size evinizde beslediğiniz canlı süs balıklarınızın doğmasını izleme şansı veren ve onları besleyip büyüterek tamamen size özel dostlarınız olmasını sağlayacak MUCİZE balık besleme kitidir.
CAN FISH balık besleme setinin içinde bulunan kavanoza suyu koyuyorsunuz. Setin içinde bulunan folyo poşeti açıp suyun içine boşaltıp karıştırıyorsunuz. Beklemeye bıraktığınız kavanozun içinde maksimum 24 saat içinde yeni doğmuş canlı süs balıklarınızı keyifle izlemeye başlıyorsunuz.

alıntıdır: http://haber.mynet.com/detay/guncel/mucize-balik-artik-turkiyede/569597

Cvp: Mucize balık artık Türkiye'de!

E peki o balıklara kutuda 12 yumurtayla susuz satılana kadar nasıl bekliyorlar? Satılana kadar doğal ortamda olsalar yine belki ama canice bu

KırpıkKurabiye' Alıntı:
E peki o balıklara kutuda 12 yumurtayla susuz satılana kadar nasıl bekliyorlar? Satılana kadar doğal ortamda olsalar yine belki ama canice bu

Canilikle ne alakası var? Demekki yaşabiliyor hayvan ki adamlar satıyorlar.

Bence çocukların gelişimi açısından öğrenip hayvan sevgisinin aşılanabileceği güzel bir uygulama.

Bence öyle değil yumurtaları kutulara koyup biri alana kadar doğmalarını engelliyorlar.Ona bakılırsa kaplumbağalar da ölüm fanusunda yaşayabiliyor ama ne hastalık kalıyor ne de büyüme.Tabii ki aldıktan sonra bakılması falan çok güzel öğretici eğitici ama kutu içinde durması satılana kadar büyüyememesi çok kötü.

KırpıkKurabiye' Alıntı:
Bence öyle değil yumurtaları kutulara koyup biri alana kadar doğmalarını engelliyorlar.Ona bakılırsa kaplumbağalar da ölüm fanusunda yaşayabiliyor ama ne hastalık kalıyor ne de büyüme.Tabii ki aldıktan sonra bakılması falan çok güzel öğretici eğitici ama kutu içinde durması satılana kadar büyüyememesi çok kötü.

En azından balıkların tüm geçmişini biliyor olacaksın. Petshoptan aldığın balık daha mı iyi? Hiç büyük petshopların arka kısmına ya da alt katına inip balık çiftliklerini gördünmü?

Ben gördüm görmek istemezsin...

Ben görmedim onun için bilemeyeceğim yani tabii ki balık çiftliklerinden daha iyidir ama yumurtalar doğal ortamlarından ayrılıyorlar kötü bence ama kendin yetiştiriyorsun sonuçta hastalığı olup olmadığını biliyorsun.Bu biraz daha iyi tek sıkıntı doğal ortamlarında kalmamaları buna da bir çözüm bulurlar belki.

KırpıkKurabiye' Alıntı:
Ben görmedim onun için bilemeyeceğim yani tabii ki balık çiftliklerinden daha iyidir ama yumurtalar doğal ortamlarından ayrılıyorlar kötü bence ama kendin yetiştiriyorsun sonuçta hastalığı olup olmadığını biliyorsun.Bu biraz daha iyi tek sıkıntı doğal ortamlarında kalmamaları buna da bir çözüm bulurlar belki.

Çözüm bulmazlar. Bu işi yapan insanlar hayvan besleyenler kadar duyarlımı? Adam işine nasıl geliyorsa öyle yapar.

Ben bu canfishi desteklerim. Eğer yazılan kadar başarılıysa. Hatta yapabiliyorlarsa tüm akvaryum balık cinsleri için yapsınlar.

Valla çok hoşuma gitti. Bence gayet güzel bir hizmet. Bilmiyorum balıklara ne yapıyorlar ancak birinin onların gelişimini izleyebilmesi çok hoş. İnternetten siparişini verdim, 3 iş günü içersinde gelecek. Geldiğinde ürün ile ilgili gözlemlerimi, nasıl bir şey olduğunu paylaşırım. Konudan haberdar olmamızı sağladığınız için de teşekkürler.

Ben size katılmıyorum Tunç bey bu hayvanlar da sağlıklı bir yumurta dönemini hak ediyor.Satılana kadar bekleyecekler.Kötü.Uğur bey fotoğraflarınızı gözlemlerinizi sitede paylaşırsanız bakış açımız değişir belki.

Yazılan herşeye inanmamak lazım.Kaplumbağalar içinde fazla büyümez deniyor 20 cm kadar büyüyebilen hayvanlar oldukları halde...Çoğu insan fiyatına ve boyutuna göre alıyor zaten hayvan alırken.Yalan dolan olabilir...Olumsuz yaklaştığımı düşünmeyın sadece fikrim bu.Kararsızım destekleyip desteklememekte :)

Ben az önce videosunu izledim de aklıma bir şey takıldı balıklar o verdikleri plastik fanusun içinde mi kalacak toprağa ne olacak ?

KırpıkKurabiye' Alıntı:
Ben az önce videosunu izledim de aklıma bir şey takıldı balıklar o verdikleri plastik fanusun içinde mi kalacak toprağa ne olacak ?

Videonun en sonunda balıklar yüzüyor.Toprak hala duruyor...İçinden çıkan kullanım kılavuzunda yazıyor olabilir toprakla ilgili birşeyler.Bir kaç düşüncem var ama emin olmadığım için yazmak istemiyorum.

yes23 senden detay bekliyoruz :)

Elime ulaşınca bilgilendireceğim sizi.

KırpıkKurabiye' Alıntı:

6 hafta sonunda yetişkin balık gibi bakmaya başlıyorsunuz. Ama 6 hafta boyunca o toprağın orda durması, balıkların da o plastik fanusta kalması lazım diye okudum.

Hmm peki teşekkürler eğer baktığınız zaman bir sorun göremezseniz belki almayı düşünebilirim biraz ön yargılı oldum galiba.

farklı bir şeymiş belki ben bile denerim balık yetiştirmeyi tabi Uğur beyin deneyimlerini dinledikten sonra :))))

yes23' Alıntı:
Valla çok hoşuma gitti. Bence gayet güzel bir hizmet. Bilmiyorum balıklara ne yapıyorlar ancak birinin onların gelişimini izleyebilmesi çok hoş. İnternetten siparişini verdim, 3 iş günü içersinde gelecek. Geldiğinde ürün ile ilgili gözlemlerimi, nasıl bir şey olduğunu paylaşırım. Konudan haberdar olmamızı sağladığınız için de teşekkürler.

gerçekten sipariş verdiniz mi? ben bu ürünü merak ettim forumdaki arkadaşlarımla paylaşayım dedim..eğer alırsanız mutlaka bizimle yorumlarınızı paylaşınız..

http://www.timsah.com/Can-Fish-Tanitim-Videosu/q0d0rLWXgVd
arkadaşlar tanıtım videosunu buldum..buyrun inceleyin..

Geri