Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Ne tür müzikler dinlersiniz :P

filozof

Altın 2 Üye
Her zaman konuştuğum kişilerin ne dinlediğini bilmek istemişimdir ben genelde rock dinlerim:D

aragorn

SKF Delisi
güzel bir konu olmuş teşekkürler bu yüzden..

rock severim ben de :) onun dışında sagopa ve koleraya bayılırım normalde rap dinlemem ama onların müziği farklı bir tür :)

filozof

Altın 2 Üye
Bende rock dinlerim ama genelde mettalica gibi değilde linkin park gibi grupları dinliyorum özellikle linkin parkı

ozlemb

Gümüş 2 Üye
ah gençlik ah :) bende sizin yaşlarınızdayken dinlerdim bunları şimdi tsm ye takılıyorum :p yabancı türk pop severim.. bir de özellikle söylemeliyim ki tam bir ebru gündeş hastasıyım :)

aragorn

SKF Delisi
gören de çok yaşlısınız sanar :D ah gençlik ah demeye daha çok yıllar var önünüzde :)

ozlemb

Gümüş 2 Üye
teşekkür ederim :) işin şakası tabi... gencim güzelim :p

kubrabekmez

SKF Delisi
Rap sevmesem de Sagopa tutkunuyum... Sonra Fransız Enrico Macias'a hastayım... Klasik müzik türleri( Beethoven, Mozart vb.), Tsm de takılırım...

gonzimmm

As 2 Üye
aragorn' Alıntı:
güzel bir konu olmuş teşekkürler bu yüzden..

rock severim ben de :) onun dışında sagopa ve koleraya bayılırım normalde rap dinlemem ama onların müziği farklı bir tür :)

Aynen...Sagopa ve Kolera dinliyorum ama ne tür müzik dinleyeceğimi o an ki ruh halim belirler genellikle.Doğruyu söylemek gerekirse yaklaşık her tür müziği dinlerim.Pop,rock,rap...

konu için de bende teşekkür ederim :)

akinci23

Gümüş 5 Üye
genelde rock dinliyom ama türküyü de es geçemem doğrusu:) bu arada dumanın yeni albümü çıkacakmış ne zaman olduğunu bilen var mı???

goker3

Bronz 4 Üye
Guns N'Roses Queen ve Metallica tutkunuyum ayrıca bass gitaristim:D

filozof

Altın 2 Üye
Dumanı da çok severim çıkarsa haber verin :D metallica da güzeldir

gonzimmm

As 2 Üye
beliz' Alıntı:
müzikle aram iyi değildir bir tek piyano çalarım

Aaaa forumlarda ilk defa böyle bir yorum görüyorum :D
Ah keşke sitede bir konser versende dinlesek seni kulağımızın pası silinse =)

ozlemb

Gümüş 2 Üye
müzikle aran iyi değilse nasıl piyano çalıyorsun , bu yemek yemeyi sevmem ama yapmaktan hoşlanırım gibi olmuş ... :) bende eskiden çalardım ama öyle kuyruklu falan değil, daire tipi :)

aragorn

SKF Delisi
cidden çok güzel bir uğraş piyano.. müzikle aram iyi değil deseniz de piyano çalan birinin müzikle arası iyi olmaması ilginç bir durum :) piyano sesine ben de bayılırım..

beliz

Gümüş 1 Üye
yani sevmem öyle pop mop hele o 100 km ile gidenleri hiç anlamam. yabancıları da...o yüzden müzikle tek alakam piyano..beğensem yemeği de erim yani:)

Lenin

Altın 5 Üye
beliz' Alıntı:
müzikle aram iyi değildir bir tek piyano çalarım

Pilli olanlardan mı :D
Bazılarıda tek parmağıyla pazardan aldığı pilli orgu çalar "piyano" çalıyorum zanneder de onlardanmısın deilmisin die mrk ettim.. eğer değilsen kusura bakma. Bende 2 sene kursuna gittim ama piyanom yok orgum var..