Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Nickinizin anlamı ?

castiel

Gümüş 1 Üye
peki ilk ben başlayım.bilen var mı bilmiyorum ama supernatural dizisi var şeytan avcılığıyla ilgili ordaki en sevdiğim melek karakterinin adı "castiel" :D

edi=büdü

Gümüş 4 Üye
kapluşları işlk aldığımda yanyana duruyorlardı kalabalık ve içinde birsürü kapluşun olduğu yerde eve geldiğimde ilk aklıma gelen edi&büdü olmuştu küçük kardeşim ise ediye uykucu büdüye cingöz diyor :D

kubrabekmez

SKF Delisi
Benim nickim ise kız ismine sahip oğlumun asıl adı.. Yani Cahide... Arada kısa olsun diye sonra Bübü ekledim... Kız sanıyordum aldığımda.. :))) Sonra baktım erkek, adını da değiştiremedim

MrsMirage

Bronz 5 Üye
bnm adımın anlamıda bayan keskin bir oyunda yer alıyordu adı şimdi aklımda değil

cansell

Taç 1 Üye
bilmiyor değilin ki aslında vampirlerle alakalı işte :) yani vampirin kızı diye düşün wamprella (; benim biri ismim diğeride 4 yüz bir grup müzik grubu ama eskiden çok severdim ve takip ederdim şimdi etmiyorum. :)

VamPrelLa

SKF Delisi
cansel_4yuz' Alıntı:
bilmiyor değilin ki aslında vampirlerle alakalı işte :) yani vampirin kızı diye düşün wamprella (; benim biri ismim diğeride 4 yüz bir grup müzik grubu ama eskiden çok severdim ve takip ederdim şimdi etmiyorum. :)

Vampirden geldiğini bende biliyorum ama anlamının doğruluğundan emin değilim kız vampir mi ? canselella noluyo peki

woswos

SKF Delisi
woswos kaplumbağamın ismi bi aralar woswoslar vardı onlar kaplumbağaya benzediğinden koydum

thor

SKF Delisi
Alcatraz:alcatraz adasındaki çok güvenlikli bir hapishane

bedra

Gümüş 1 Üye
Paytak Aklıma geldi şirin bir isim olduğu için kullandım.

Zencefil

SKF Delisi
Zencefil 6 sene benimle yaşan ama kaybettiğim japon balığımın ismi :)

antifbyigit

SKF Delisi
Belli bi anlamı yok alkılıma gelen ilk şeyi kulandım ama adımdan belli anti fenerbahçe.