Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Örnek geçiş akvaryumu

Sıddık

Gümüş 4 Üye
Basit akvaryumlar kurmaya çalışan arkadaşlara yardimci olabileceğini düşündüğüm akvaryumumu sizinle paylaşmak istedim. Minimum gerekli malzemelerle fena bi ortam olmadi sanki

mailto:/10qb6sm.jpg

mailto:/vyp2lz.jpg

mailto:/24v2qvp.jpg

mailto:/34gllie.jpg

Cvp: ornek geçiş akvaryumu

Paylasim icin tesekkurler yardimci olacaktir keske fotograflari daha net cekseydiniz yanliz duz gozukmuyor
Bir onerim olacak yanliz filtrenin vantuz kismi dahil su icine sokarsaniz daha net sonuc cikar
Birde kuru alana cikmakta sorun yok insallah yada ikisi cikinca suya cokmuyor insallah

RE: ornek geçiş akvaryumu

Filtre suyun icinde tamamen. Elemanlar kucuk daha o kadar agirlik yapmiyolar yazin yeni akvaryumda yeni çözüm düşünmemiz gerekicek

Cvp: ornek geçiş akvaryumu

güzel olmuş. eline sağlık. ısıtıcı ve filtreyi arka tarafa al. dereceye çok yakın. bitki filtrenin şimdiki yerinde köşede olsun.

Cvp: Örnek geçiş akvaryumu

Fotograflari hallettim boyutlari nedir acaba akvaryumun ?

50×30×30 diye sattilar ama evde olcunce 45×17×27 ölçtüm. Tam ölçüsü bu yani. Fotograflar icin tesekkur ederim

50×20×30 olucak o

Çok güzel olmuş. Eline sağlık. Tek eksik kuru alan rampası. Her hayvan çıkamayabilir.

Cem abi dediklerini yapicam hafta sonu. Emre abi alistilar aslinda cok kolay cikiyolar. Boyle belki kaslari da guclenir

Tırmanma yetenekleri kuvvetli ama bazen yorgun olunca zorlanabilirler. Genelde çıkarken arka ayaklarlada desteklerler. Zamanla sorun olursa farkedersin.

Cvp: Örnek geçiş akvaryumu

Yanliz akvaryum iki hayvan icin gercekten kucuk ne yazikki 15 litre falan su vardir kacis bosluguyla

Yaza kadar idare eder diye düşünüyorum. Yazin zaten bi iki yil falan idare edicek akvaryum dusunuyorum

Geri