Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

otomatik yemleme

euqenie

Gümüş 3 Üye
15 gun kadar evde olamicamm:( yavrularimi goturebilme sansim yook:( otomatik yemleme makinasi alayum diyorum fakatt stick icin bulamadim. Sizler ne kullaniyrsunuZ var mi tavsiye edebilceginizz bir sey ?

Ben daha once iki kere yurtdisindan siparis verdim, birini mobilyaci, digerini kedim akvaryuma dusurdu :) stick yem ile sorunsuz kullaniyordum ama burada bulabilir misiniz bilmem.

Resun AF2005D

http://www.ebay.com/itm/Resun-Aquarium-Digital-Automatic-Auto-Fish-Food-Feeder-AF2005D-/161059505583?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item257fe505af

Ben daha once iki kere yurtdisindan siparis verdim, birini mobilyaci, digerini kedim akvaryuma dusurdu :) stick yem ile sorunsuz kullaniyordum ama burada bulabilir misiniz bilmem.

Resun AF2005D

http://www.ebay.com/itm/Resun-Aquarium-Digital-Automatic-Auto-Fish-Food-Feeder-AF2005D-/161059505583?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item257fe505af

Bu sayfada stick yemlerinde konulduğu makinalar var.
mailto:/pet_urunleri.aspx?kat=253&ad=balik-otomatik-yemleme-makinalari

Cvp: otomatik yemleme

bu iki linke göz at.

mailto:/forum/Konu-warmtone-yemleme-makinasi-incelemem.html?highlight=yemleme+makinas%C4%B1
mailto:/forum/Konu-resun-af-2003-otomatik-yemleme-makinasi-inceleme.html?highlight=yemleme+makinas%C4%B1

1 tane alldim venys otomatik yemleme makinasi diye amaa ayarlayamadim:( urunu kullanan var mi

Cvp: otomatik yemleme

ön ve arka kısımların resmini çekip koyarsan nasıl kullanıldığı konusunda fikir verebiliriz.

bir açıklama buldum.

Günde 2 kez yapabilir , tek kez yemleme ile ortalama 4 haftaya kadar güvenle yemleme yapabilir
Çalıştırma Talimatı:
Ana gövdeyi kabından çıkarınız ve pil bölümünü açın ve içine iki kalem pili kutuplarına dikkat ederek yerleştiriniz ve sonra kapağı kapatınız.
Yem kutusunu açınız ve yemi içine koyunuz.
İstediğiniz besin miktarına göre, ölçü sürgü-düğmesini çekiniz.
Başlangıç (start) düğmesini basarak çalışma başlar
2 adet kalem pil ile çalışır ( pil kutu içerisinde standart olarak bulunmamaktadır )
Granül ,sticks ve pul yem için uygundur
Makinanın arka kısmında bulunan şeffaf yem deposu kesinlikle elle çevirilmemelidir. Çevrildiği takdirde içindeki dişlisi kırılmakta ve ürün garanti kapsamı dışına çıkmaktadır.

Cook teşekkür ederimm sanirimm yapptim ama cekip koyayimm . Aslında guzell hosumaas giittii cok ve uygun da fiyatii bakabilirsinniz

Geri