Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

owi öldu :(

Ben boy farkini atlamisim ozaman hic olmaz zaten de
Sanirim uzun suredir bakiyorlar kaplus kucuk kalmis olabilir duyarlilik gostericeklerini zannetmiyorum ama insallah yanilirim

Hayvan sevgisi varsa senin anlatmanla dahi gerekeni yapar. Aksi halde hayvana acımaktan başka yol yok.
Hayvanın doğasını anlat. Neyin neden gerektiğini anlat. Kaplumbağa bakım kılavuzunu okut. Diğer hayvanın ölümüne değin. Onların evde bizlere ve sağladığımız şartlara muhtaç olduğunu anlat ki bu tercihte onların değil.

Cvp: owi öldu :(

inşallah Ali Sarp ama ben de bilemiyorum. onu o şekilde beslemelerinin yanlış olduğunu söyledim ama bi reaksiyon göremedim. sahiplendirmeyi düşündükleri için bu saatten sonra akvaryuma gerek duymamış olabilirler belki de

abi tanışmaya gidip direk konuya girmeyi düşünüyorum zaten. öğrendiğim her şeyi paylaşıcam

Geri