Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

RES ve Yellow Belly Sliders

7 adet slider alt turu emre abinin yazdigi disindakiler tr de hic bulunmaz cem abinin turler konusunda 3 unu gorebilirsiniz

Anladım teşekkürler baktım çok hoşuma gitti yanlız ben bizimkilerin hani üstünlük iletişim kur hangisi ise bu hareketi yaptıklarını gordum hepsi erkek ise kavga çok olur mu? 1 tanesi erkek kesin de diğer 2 sinde ben kararsızım

Bende iki erkek res var. Şimdiye kadar kabga olmadı. Ancak alanları büyük ve birbirlerine düşürecek bir dişi yok.

Cvp: res ve yellow belly sliders

şimdi akvaryum yapıldı varsaysak 3 taneler akvaryumda 1 iç 1 dış filtre olacak 1 de ısıtıcı ve akvaryumcuda kuru alanı biz yaptıracağız akvaryum 120*60*50h olacak bizimkilerden 1 i dişi ise diğerleri erkek veya hepsi erkek ise kavga çıkar mı onu demek istedim

Akvaryum yapılmadı ise ebatları 120*50*60h olarak öneririm. Kaçış boşluğu ve kum yüksekliği zaten azaltıyor.

Hayvanların karakterine göre değişiyor. En sık kavgalar dişi ve erkek arasında oluyor. Muhtemelen etken tek taraflı çiftleşme isteği. Yada dişinin erkekler arasında paylaşılamaması. Genelde aynı cinsiyette yer küçük değilse kavga pek olmuyor.

Geri