Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Satılık Eski Rampalı Akvaryum

EmirhanErms57

Bronz 3 Üye
Yeni akvaryuma geçtiğim için istanbul içinde birine vermek istiyorum. Fiyat olarak akvaryum (40cm uzunluk), rampa, filtre ( çalışıyor ancak durumu pek iyi değil) şeklinde 400TL fiyat düşünüyorum. Fiyatları aldığım fiyatların altında yazdım eğer pahalı olduğunu düşünüyorsanız rahatlıkla söyleyebilirsiniz piyasaya çok hakim değilim

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 40
Merhabalar. Ben de yavru kaplumbağalarım için akvaryum arıyordum. Satın almayı düşünebilirim. Acaba tam olarak en, boy ve yukseklik ölçüsü belirtebilir misiniz?

Merhaba bir kaç gün önce kırmızı yanaklı su kaplumbağası aldık şuan plastik kapta :( akvaryumdakilere inandık bunda yaşar dediler. Çok seviyoruz ve evini düzeltmek istiyoruz. Bu akvaryum yeterli olur mu

Merhaba bir kaç gün önce kırmızı yanaklı su kaplumbağası aldık şuan plastik kapta :( akvaryumdakilere inandık bunda yaşar dediler. Çok seviyoruz ve evini düzeltmek istiyoruz. Bu akvaryum yeterli olur mu
Yeterli olur diye düşünüyorum. Plastik kaptan hemen alınması gerekiyor

Akvaryumun tam ölçüsü nedir?

Plastik kaptan daha iyi olacaktır. Filtre dahil 300tlye verebilirim uzun zamandır satılmadığı için uyguna veriyorum teklif varsa yapabilirsiniz.

Yeni akvaryuma geçtiğim için istanbul içinde birine vermek istiyorum. Fiyat olarak akvaryum (40cm uzunluk), rampa, filtre ( çalışıyor ancak durumu pek iyi değil) şeklinde 400TL fiyat düşünüyorum. Fiyatları aldığım fiyatların altında yazdım eğer pahalı olduğunu düşünüyorsanız rahatlıkla söyleyebilirsiniz piyasaya çok hakim değilim
Hocam merhaba satmadıysanız iletişime geçebilir misiniz

Geri