Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

SBS'niz Nasıl Geçti?

SBS zor veya kolay mıydı ?

• Zor

Oy: 2 50.0%
  • Kolay

Oy: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

kapluş_35

Gümüş 4 Üye
Zor bir sınavdı :'( allah herkese kolaylık versin tercihlerde :ashamed0006:

Konu nasıl taşınır :ff: Yanlış yerde olmuş :$

İnsallah herkes istedigi puanı alır :D bende bidahaki sene girecem sbs ye :) bu gün bursluluk sınavıda vardı :)

Biz herhalde sbs ye girmiycez Fatih. Okul puaanlarimiza gore olucakmis.

Türkiye de hicbisey belli olmaz sistem deistide genede sınava girecez ama liseler kendileri sınav yapcak baba milli egitim müdürü olunca bilmedin bisey kalmıyo :D

Cvp: SBS'niz Nasıl Geçti?

fatih bu son sbs idi. sınava giren arkadaşlar umarım sınavınız başarı ile geçmiştir.

Sbs ismi altında son idi ama 8.sınıflar genee sınava girecek sadece liseler kendileri sınav yapıcak mesela yılsonu ortalamaları 85 olan benim sınavıma ggirebilecek diicek sistem bu olcak yanı :)

Benim kardeşimde girdi 1 yanlışı çıkmış.Oda ingilizceden

Kitapcıklara baktımda genelde kolay türkce ve ingilizceden birer yanlış cıkardim kolay bir sınavmış :)

Fatih belli olmaz.Sınav a girenler İNŞALLAH İYi geçmiştir.kardeşim bursluğa girdi çok kolay dedi.Bİzim zamanımız gibi deyil artık puanlı olcak.Herkesin işi zor.Ben mesleğimi almama az kaldı ama sizede İyi meslekler.

Benim matematiğim hariç kolay geçdi. Bir gazetede gördüğüme göre son 5-6 yılın en zor sbs`lerinden biriymiş. Demekki diğerleri daha kolaymış :D

Geri