Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Seçmece mango kökü

dgsylmz

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar internetten mango kökü siparişi vereceğim ama doğal ürün olduğu için dandik bir şeyler gelmesinden çekiniyorum. Acaba internette var mı bildiğiniz bir site resimleri olan kökleri yollayan ?

Cvp: Seçmece mango kökü

Bir çok sitede temsili resimler oluyor. En azından benim bildiğim gerçek hali resim olarak konulan bir site yok. En iyisi kendimiz görerek almak ama imkanımız yoksa juen pet de ürün alırken görüş yazabiliyoruz. Orada almak istediğin kökü biraz tarif ederek yapabilirsin. Sipariş verdikten sonra bir de telefon ile arar tekrar belirtirsin.

Aslında görerek alma imkanım var ama biraz usengeclik var uzerimde şu sıralar :))) birde ankaraki petshoplari gezmek artik beni üzüyor . Zavalli yavrucaklari orda gorunce uzuluyorum. Gecen gun yine ciktim yem icin ve bi kaplus aldim en azindan onu kurtaralım düşüncesiyle :) boyle giderse kapluslar evi ele gecirecek :)

Sistemin üzerinde sayı olursa gene hepsi için ızdırap yuvası olur. Pet shoplardakiler tükenince yenilerini getirecekler. Bari evdekilerin konforu yerinde olsun. Unutmayın kaplumbağa başına ideal su miktarı 100 lt.

Maalesef bir cok petshop da ayni durum gecerli oluyor. Artik tartismaya bile girmeye kalkmiyorum ki kendimizi strese sokmaktan baska birsey yapamiyoruz, ayni sekil devam ediyorlar. İsin kotu yani gecenlerde ankara da bulunmak zorunda kaldim. Gelmisken bir kac petshop gezeyim dedim, daha onceden uyarmis olsalarda bu kadar fahis bir fiyat sistemini beklemiyordum. Sera royala verdigi fiyatla istanbul da iki tane aliyorum.

İmkan varsa gorup almak en mantiklisi olur.

Cvp: Seçmece mango kökü

doğuş kızılay selanik cad. selanik petshopta mango kökü görmüştüm. her boyda vardı. umarım istediğin ölçüde bulabilirsin.

Ah o selanik caddesindeki tüccarlar!!! Tamam tesekkur ederim yorumlarınız icin ben yine bir gezeyim petshoplari. Iyi aksamlar hepinize :)

Geri