Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

shoftshell

pretty

Altın 5 Üye
Merhabalar , Teyzem shoftshell cinsi kaplumbağasini bana verdi bir kaç aydir bakiyorum . Sahiplendirmeye karar verdim cunku 4 red slider var bende . Trabzonda ikamet eden guvenilir , bakimini bilen birilerine vereceğim . Can olduğu icin maddiyatı boşa sormayın. İyi bakılsın yeter ! :)

Snapper trabzonda ulaşabilirsen onda tür çeşidi çok muhtemel bu tür de var.

Cvp: shoftshell

pretty' Alıntı:
Merhabalar , Teyzem shoftshell cinsi  kaplumbağasini bana verdi bir kaç aydir bakiyorum . Sahiplendirmeye karar verdim cunku 4 red slider  var bende . Trabzonda ikamet eden guvenilir , bakimini bilen birilerine vereceğim . Can olduğu icin maddiyatı boşa sormayın. İyi bakılsın yeter ! :)

uşağa göndermek istersen:) ben bakabilirim bendede var bir tane.

Cem ,Biriyle konustum , guvendigim biri ona verecegim kalici ya da gecici.

bakacağı ortam iyi ise verebilirsin. duruma göre bakar ve gerekirse alırsın. yalnız bunlar resler ile bir arada yaşamaz haberin olsun.

Biliyorum ayni cins bakan birine verdim . Gayet iyi bakıyor , keratanin keyfi yerinde :)

Geri