Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitemiz yavaş açılıyormu

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Süleyman beyin şikayeti üzerine sorunla herkesmi karşılaşıyor öğrenmek amaçlı bu konuyu açtım.
Sizlere sorum ;
Sitemiz bilgisayarınızda yavaş açılıyormu yoksa hızlımı ? Eğer görsel bozukluklarla karşılaşıyorsanız konu içersinde belirtebilirsiniz.

Cvp: Sitemiz yavaş açılıyormu

Ben ne dün, ne bugün bir sorun ile karşılaşmadım.

Dün Süleyman Bey'in yazdığı saatlerde bende ciddi yavaşlama sorunu yaşadım. Diğer sayfalarda ise problemim yoktu. Dün yine aynı saatlerde görsel bozukluklarla karşılaştım. Onun haricinde görsel bozuklukla karşılaşmadım.

bende de sorun yok. belli saatlerdeki yoğunluğa bağlı bir sıkıntı olabilir. ya da kotayı aşma durumu varsa hızı düşürüyorlar benimki sınırsız olduğu halde geçen ay çok yabancı dizi izlemiştim. 8'den 3 mbps'ye düşmüştü hız.

Ben ofisten sınırsız fiber ile giriyorum. E-Ticaret sitesi olduğumuz için hız bizim için çok önemli. Minimum 20 Mbps ile bağlanıyorum. Bu yüzden dün kullanıcı tarafından bir sorun yoktu, eminim :) Belki yoğunluktan dolayı sitede yavaşlama olmuş ya da server'larda bir çalışma olmuş olabilir.

Bazen aşırı yavaşlıyor ama şu anlık bi problem yok

su an bi problem yok bendede. ama sıklıkla karsılasıyorum ben

Geri