Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Sitenin Uzun Süre Kapalı Olması

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Sitemiz yazılım güncelleme esnasında aldıgı saldırıdan dolayı kısa bir süreliğine kapalı tutuldu.
Şimdi sitemiz tekrardan aktif.
Sitemiz 3 ay geriye dönerek 3 ay boyunca yollanan mesajları üyeleri geride bıraktı.

En son yapılan mayıs ayının üyesi yarışması yarıda kaldı lakin telafi amaçlı en yakın sürede ödülleri büyük bir resim yarışması yapmayı planlıyoruz.

Teşekkürler

musa

Bronz 5 Üye
ben bu 3 ay içerisinde üye olduğum içinmi üye ve kullanıcı adımı kabul etmedi msjlarıda bulamamıştım bu arada onlarda silindi yani?

furkan54ozan

SKF Delisi
Evet.Malesef.Son 3 ay içerisinde açılan konular,atılan mesajlar,son 3 ay içerisinde üye olanların üyelikleri(bende dahil) herşey gitti.

aragorn

SKF Delisi
Evet ne yazık ki son 3 ay içinde kaydolan tüm kullanıcılar ve son 3 ayda yollanan tüm mesajlar da silindi.

musa

Bronz 5 Üye
anladım teşekkürler. sitenin kapanmasına çok üzülmüştüm neyse ki düzeldi artık :)

emre850

Bronz 5 Üye
evet ya siteye girdim virüslü çıktı allahtan ki program var.

Akarakurt

Admin
Yönetici
Sitede kod vardı.Başka siteye yönelndirliyor açılan sitede bi program indirilmesinin gerektiğini söylüyor.İndirilirse virüs bulaşıyordu.

Ayrıca site sıfırlanmadı 3 ay geriye döndü

kalacay96

Yeni Üye
Zaten siteye sıfırlandı demedik ki ? :S Mesajlarım silinmiş o kadar kendi acımdan söyledim

panpon

Altın 2 Üye
en azından sitenin içindekiler sıfırlanmamış :/ bu daha kötü olurdu

gizemli_kiz19

As 4 Üye
Sitemizin tekrar açılmış olmasına çok sevindim.Hepimize geçmiş olsun.Umarım bir daha aynı şeyler tekrarlanmaz.

castiel

Gümüş 1 Üye
tüh yaa bende okadar güzel resimler yüklemiştim ve cevap beklediğim sorularda vardı x/ nyse geri gelmiş olması güzel sitenin.ben adımı değiştirdim eskiler bilir sinem ben :)

kromking.

Bronz 5 Üye
oh içim rahatladı bende silindim sandım tekrar kaydoldum kusura kalmazsanız bişe sormak istiyorum;mayıs ayının uyesi yarışması devam ediyormu :D :D

Akarakurt

Admin
Yönetici
Mayıs ayının üyesi yarışmasını telafi etmek için yakın sürede resim yarışması yapmayı planlıyoruz.

émPriyum

Bronz 5 Üye
Way be ben yokken çok çok sewdiğim site silinmiş ve yeniden yapılmış ha:(GEÇMİŞ OLSUN EN ÇOK SEWDİĞİM SUKAPLUMBAGASI SİTEM...!