Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitenin Uzun Süre Kapalı Olması

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Sitemiz yazılım güncelleme esnasında aldıgı saldırıdan dolayı kısa bir süreliğine kapalı tutuldu.
Şimdi sitemiz tekrardan aktif.
Sitemiz 3 ay geriye dönerek 3 ay boyunca yollanan mesajları üyeleri geride bıraktı.

En son yapılan mayıs ayının üyesi yarışması yarıda kaldı lakin telafi amaçlı en yakın sürede ödülleri büyük bir resim yarışması yapmayı planlıyoruz.

Teşekkürler

ben bu 3 ay içerisinde üye olduğum içinmi üye ve kullanıcı adımı kabul etmedi msjlarıda bulamamıştım bu arada onlarda silindi yani?

Evet.Malesef.Son 3 ay içerisinde açılan konular,atılan mesajlar,son 3 ay içerisinde üye olanların üyelikleri(bende dahil) herşey gitti.

Evet ne yazık ki son 3 ay içinde kaydolan tüm kullanıcılar ve son 3 ayda yollanan tüm mesajlar da silindi.

anladım teşekkürler. sitenin kapanmasına çok üzülmüştüm neyse ki düzeldi artık :)

evet ya siteye girdim virüslü çıktı allahtan ki program var.

Sitede kod vardı.Başka siteye yönelndirliyor açılan sitede bi program indirilmesinin gerektiğini söylüyor.İndirilirse virüs bulaşıyordu.

Ayrıca site sıfırlanmadı 3 ay geriye döndü

Zaten siteye sıfırlandı demedik ki ? :S Mesajlarım silinmiş o kadar kendi acımdan söyledim

en azından sitenin içindekiler sıfırlanmamış :/ bu daha kötü olurdu

Sitemizin tekrar açılmış olmasına çok sevindim.Hepimize geçmiş olsun.Umarım bir daha aynı şeyler tekrarlanmaz.

tüh yaa bende okadar güzel resimler yüklemiştim ve cevap beklediğim sorularda vardı x/ nyse geri gelmiş olması güzel sitenin.ben adımı değiştirdim eskiler bilir sinem ben :)

oh içim rahatladı bende silindim sandım tekrar kaydoldum kusura kalmazsanız bişe sormak istiyorum;mayıs ayının uyesi yarışması devam ediyormu :D :D

Mayıs ayının üyesi yarışmasını telafi etmek için yakın sürede resim yarışması yapmayı planlıyoruz.

Way be ben yokken çok çok sewdiğim site silinmiş ve yeniden yapılmış ha:(GEÇMİŞ OLSUN EN ÇOK SEWDİĞİM SUKAPLUMBAGASI SİTEM...!

Geri