Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitenin Yeni Tasarımı Hakkında Düşüncelerimiz

woswos

Bordo Bereli
Admin'e sesleniyorum;
Siteni yeni halik çok şık ve hoş fakat eskiden bulunan resmin altındaki küçük mavi bölme neden kaldırıldı? Bence o çok işe yarıyordu çünkü açılan yeni konuları rahatça görebiliyor, o konulara en son kimin mesaj attığını, yeni katılan arkadaşlarımızı da görebiliyorduk.Kategorilerde bunlar yazıyor biliyorum fakat tek bir kutuda düzenli olarak toplanması bakarken daha kolay oluyordu.Kısaca mavi bölmeyi koyabilme imkanınız varsa gereginin yapılmasını istiyorum.

RE: Sitenin Yeni Tasarımı Hakkında Düşüncelerimiz

Evet aslında yeni açılan konuları bulma paneline bakıyorduk bence o yine eklenmeli tasarım iyi.
Kolaylık olsun diye o panel kalmalıydı üyeler açısından çok yararlı br paneldi..

Sitemizin bıkımı henüz bitmemiştir.
Zamanla eski özellikler kurulacaktır

Aslınca güzel olmuşta biraz gözümüzün alışması gerek gibi geliyor bana :)

Sitemizin suan icin sorunlar mevcut.Duzeltmeye calisiyoruz.

Teşekkürler admin.Sorunlar düzeltilirse daha güzel olur

Admin'in söylediğine göre bu bakım sitemize bunları kazandırdı;

Bu bakımlar sitemize neler kazandırdı ?
*Güvenlik
*Görsellik
*Tema
*yeni version
*karakter hatası giderildi
*hızlı düzenle özelligi hatası giderildi
*siteye video ekleme özelligi
*yeni ifadeler vs. vs.

Oylamamızı ciddi yapalım çünkü anket sonucuna göre tasarım değişecekmiş.

Ayrıca yeni tasarım için admin'e teşekkür ediyorum.

Sitemize bakımda yukarıdaki özellikleri kazandırmış bulunmaktayız
Özelliklerden biride tema.

Tema ile diger özellikler baglantılı degidir. Temanın değişmesi özellikleri kaybettirmez.

Oyları bekliyoruz..

Evet güzel olmuş elinize sağlık. Teşekkürler butonu kalkmış galiba ya da ben göremedim. Bir de önceki sayfaya gidemiyorum konuda mesajları okurken.

tubidik' Alıntı:
Evet güzel olmuş elinize sağlık. Teşekkürler butonu kalkmış galiba ya da ben göremedim. Bir de önceki sayfaya gidemiyorum konuda mesajları okurken.

teşekkür butonu eklentisi şuan için aktif değil.

1. sayfayı görüntüle butonundaki sorunu inceliyorum

tubidik' Alıntı:

1. sayfaya dön özelligi düzeltilmiştir.

şimdilik evet.Bazı özellikleri tamamladıktan sonra tema için çalışmalara baslayacagım veya eski temaya geri dönecegiz istege baglı olarak

Yazı problemleri var bazı başlıklar garip yazılı geliyor.HİÇBİR ALFABEDE OLMAYAN ŞEKİLLER

antifbyigit' Alıntı:
Yazı problemleri var bazı başlıklar garip yazılı geliyor.HİÇBİR ALFABEDE OLMAYAN ŞEKİLLER

Örnek gösterin.
'' qwertyuıopğüasdfghjklşi,<zxcvbnmöç. '' bu karakterleri yazıyorum ve düzgün olarak görüyorsanız forumun karakter seti utf dir ve problem yoktur demek

Biz eski temaya mı döndük? Yarısı eski yarısı yeni tema olmuş:) ama böyle eski ve yeni temadan daha güzel.

Geri