Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitenin Yeni Tasarımı Hakkında Düşüncelerimiz

Anket sonucuna göre tema değişecek dedim.
7 kişi beğenmediyse buyrun eski tema :)

Byteorist' Alıntı:
Anket sonucuna göre tema değişecek dedim.
7 kişi beğenmediyse buyrun eski tema :)

Tema benim için pek fark etmez, amaç kapluş sahiplerini bilgilendirmek değil mi?Bu eski ve yeni temanın karışımı dediğim gibi daha iyi.Elinize sağlık:)

woswos' Alıntı:
Neden üzülüyorsunuz ki?

Neden üzüleyim :) Site eski haline döndü zannettim bir an ama pek fazla değişmemiş. En alta eklenen son mesajlar en çok okunanlar vs. biraz karışık gibi olmuş sanki :rolleyes:

Cvp: Sitenin Yeni Tasarımı Hakkında Düşüncelerimiz

Sitemizin tasarımı yeniden değiştirilmiştir.
Bu tema hakkında düşünce ve önerilerinizi bekliyorum..

Bir iki yer dışında bence güzel.

Ben sevdim :D
Ellerinize sağlık :)

İmza yeri iyi durmuyor birde son yorumları gör bugünkü yorumları gör olan yer aralarında biraz daha boşlul olmalı gibi sanki aynı link gibi onları farklı kutu lar içine ala bilirsiniz.

Bence gayet güzel artık yeni bir temaya alışmanın vakti geldi yavaş yavaş eksiklikler tamamlanır diye düşünüyorum

Herşey süper fakat rütbelerle değişebilir. Rep Ver : Terazisinin yerine '+' Simgesi koyulabilir...

güzel olmuş ama daha da güzel olabilir ve diğer sitelerden örnek alınabilir bazı yerler.

Bence çok hoş olmuş yeni halini daha çok beğendim :D

Arkadaşlar beğendığınıze sevindik.Dün gece 1.30 itibariyle bakıma aldık.Hala daha devam ediyor.Anlayışınız için teşekkür ediyoruz...
Rütbeler değişecektir.Dün gece hazırlamıştım.Bakım bittikten sonra değişmesi beklenıyor :)

Çok Hoş olmus Çok Güzel

İmzası olmayanlarda imza çerçevesi gözükmese hoş olur :) (sadece bir öneri)

çok çok güzel olmuş ellerinize gözlerinize sağlık:d

Geri