Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Siteyi nereden buldunuz ?

Sitemizi nereden buldunuz ?

• Reklamlardan

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    117
arama motorunda tesadüfen buldum ve bende demirbaş buluyorum kendimi artık =)) oldukça huzurlu bi forum sitesi gibi geliyor bana :)

googleye su kaplunbağası yazdım bu saya cıktı ilk hata üye olmadım sonra üye oldum üye olduğuma cok memnun oldum

Sitenin avantajı alan adının sukaplumbagasi olması.
google a su kaplumbağası yazdığınızda ilk çıkan site...

Siteye girmeyeli epey uzun zaman olmuş. Adı şurada geçmese hatırlayamayacaktım bile:

http://www.lepisteskulubu.org/index.php/topic,4926.0/topicseen.html

Kaplumbağa beslemeyince unutmuşuz burayı. Bu vesileyle tekrar gelip bir selam vereyim dedim. :)

ben kaplumbağa alınca direk bilgisayardan araştırmaya başladım.ararken buldum.

bende araştırma yaparken denk geldim ..ilk girdiğimde üye oldum zaten..iyiki de olmuşum hem ben hemde çocuklarım çok mutlu oldular..

iyiki varsınız :shy:

Kaplumbağam için araştırma yaparken denk gelmiştim.
İyi ki de gelmişim hani. :D

Cvp: Siteyi nereden buldunuz ?

araştırdım. en renkli ve kaliteli site

kaplumbağalar hakkında bilgi toplamaya çalışırken bu siteyi bıldum yani (araştırma yaparken denk geldim.)

Aynen araştırma yaparken arama motorundan buldum.

Araştırma sırasında buldum.Hediye gelen kaplumbağama nasıl bakacağımı pek bilmiyordum şimdi baya bilgilendim bu site sayesinde.Kivi de çok mutlu.

arama motorunda detaylı araştırma yaparken buldum :) çok yararı oldu

Arama motorundan buldum. Keşke kaplumbağa almadan önce bulsaydım. Neyse ki çok vakit kaybetmeden buldum da Neco'yu ölüm kabından akvaryuma geçirdim.

Geri