Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Siteyi nereden buldunuz ?

Sitemizi nereden buldunuz ?

• Reklamlardan

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    116

Karapapak

Bronz 5 Üye
Açıkçası arama motorundan buldum.Böyle bir site olduğunada çok sevindim.Artık demirbaşı sayılabilrim buranın:D

gonzimmm

As 2 Üye
Hmm demekki arama motorları sitemizin popülerliğinde bayağı önemli :)
Alınan fındıkkafalarımızın daha iyi bakımı için ve bilgi edinilmesi için lütfen siteye sık kullanılanlardan değilde Google'ye "sukaplumbağası" yazarak girin.
Hem giriş sayımız hemde yardım sayımız artar..
Teşekkürler ilginize :)

formulacı

Yeni Üye
walla ben tuğçeyle başka bi sitede tanıştım ordan buldum .bi sitesi olduğunu öğrenince göz attımki hayvanlarla ilgili.hemen üye oldum.öle işte süper walla.

formulacı

Yeni Üye
olsun yaa senin sayılır :D bu arada site yönetimiz kim bilelim de ayıp ettik onada:D

Onur G. HİTİT

Yeni Üye
"Arkadaş tavsiyesi" diyeyim. Bir arkadaşım burada benim paludaryum fotoğrafımın yayınlandığını söylemişti, ben de kayıt oldum. :)

gonzimmm

As 2 Üye
Byteorist,ben ,legendrgl.

Legendrgl sonradan seçildi ama çok yol katetti...Çok ta yardımı dokundu.

mutip

Bronz 5 Üye
bende google dan buldum ve hemen üye oldum :) iyikide olmuşum valla hiç pişman değilim. buarada google da 4. sıradayız daha çok tıklarsanız 1. sıraya yerleşebiliriz arkadaşlar ben öyle yapıyorum :D

katmeroglu

Bronz 5 Üye
hiçbirisi papaganlar.com üyesiyim oraya bir konu açmışlar ordan buldum çok hoşuma gitti :D

zeynep23

Yeni Üye
bende araştırma yaparken google da tesadüfen buldum ve hemen üye oldum

Şovalye

Bronz 5 Üye
ben google dan buldum ıyıkıde bulmusum cok yardımı oldu

cansell

Taç 1 Üye
kapluşumu aldığım zaman hemen internte girdim ve bana yardımcı olabilecek bir site aradım düzgün site pek yoktu en iyisi burasıydı ve sadece su kaplumbağalrı için olan (;