Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Siteyi nereden buldunuz ?

Sitemizi nereden buldunuz ?

• Reklamlardan

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    117
Açıkçası arama motorundan buldum.Böyle bir site olduğunada çok sevindim.Artık demirbaşı sayılabilrim buranın:D

Hmm demekki arama motorları sitemizin popülerliğinde bayağı önemli :)
Alınan fındıkkafalarımızın daha iyi bakımı için ve bilgi edinilmesi için lütfen siteye sık kullanılanlardan değilde Google'ye "sukaplumbağası" yazarak girin.
Hem giriş sayımız hemde yardım sayımız artar..
Teşekkürler ilginize :)

walla ben tuğçeyle başka bi sitede tanıştım ordan buldum .bi sitesi olduğunu öğrenince göz attımki hayvanlarla ilgili.hemen üye oldum.öle işte süper walla.

olsun yaa senin sayılır :D bu arada site yönetimiz kim bilelim de ayıp ettik onada:D

"Arkadaş tavsiyesi" diyeyim. Bir arkadaşım burada benim paludaryum fotoğrafımın yayınlandığını söylemişti, ben de kayıt oldum. :)

Byteorist,ben ,legendrgl.

Legendrgl sonradan seçildi ama çok yol katetti...Çok ta yardımı dokundu.

bende google dan buldum ve hemen üye oldum :) iyikide olmuşum valla hiç pişman değilim. buarada google da 4. sıradayız daha çok tıklarsanız 1. sıraya yerleşebiliriz arkadaşlar ben öyle yapıyorum :D

hiçbirisi papaganlar.com üyesiyim oraya bir konu açmışlar ordan buldum çok hoşuma gitti :D

bende araştırma yaparken google da tesadüfen buldum ve hemen üye oldum

ben google dan buldum ıyıkıde bulmusum cok yardımı oldu

kapluşumu aldığım zaman hemen internte girdim ve bana yardımcı olabilecek bir site aradım düzgün site pek yoktu en iyisi burasıydı ve sadece su kaplumbağalrı için olan (;

Geri