Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Softshell 1 adet (Ankara)

Cvp: Softshell 1 adet (Ankara)

En az Red Eared Slider kadar ticareti yapılan Chinese Softshell,Slider ithalatı yasaklandıktan sonra piyasadaki satışı arttı.Bu sebeple biçilen meblağ değerinin çok üzerinde.

Bu türün en azından 3-5 liraya satılıp ölmeyeceğini bilmek insana huzur veriyor.

Son fiyat 100 tl dir. Elimde 2 adet var kavga ettikleri icin 1 tanesini satiyorum. Ankara ici elden teslim bana bu mailden ulasabilirsiniz [email protected]

Kusura bakmayin ama meblağ cokun üstünde uçuk.İyi bakacak biri onu alabilecekken araya duvar koyar gibi fiyat bicmissiniz . Teyzem 20 tl verip almis shoftlar yaygin şuan , benim elimde bile var . Ticarete dokenlere kismen tepkili olsam da beni ilgilendirmez kisinin eylemi . Hayvanin iyi sartta bakilmasi onceliktir , bakabilecek olanda dedigim gibi duyurunuzu okur , fiyata bakar ve çikar.İnsallah en kisa zamanda bir arkadas alir o kaplumbagayi ..

Katilmiyorum, geregince bakacak kisi bu fiyati odeyecektir ancak suan piyasada satisi varsa bilemiyorum.

pretty' Alıntı:
Kusura bakmayin ama meblağ cokun üstünde uçuk.İyi bakacak biri onu alabilecekken araya duvar koyar gibi fiyat bicmissiniz . Teyzem 20 tl verip almis shoftlar yaygin şuan , benim elimde bile var .  Ticarete dokenlere kismen tepkili olsam da beni ilgilendirmez kisinin eylemi . Hayvanin iyi sartta bakilmasi onceliktir , bakabilecek olanda dedigim gibi duyurunuzu okur , fiyata bakar ve çikar.İnsallah en kisa zamanda bir arkadas alir o kaplumbagayi ..

Konu hakkında bilinçli olan biri biçilen meblağı vermez.

Alisarp' Alıntı:
Katilmiyorum, geregince bakacak kisi bu fiyati odeyecektir ancak suan piyasada satisi varsa bilemiyorum.

Satıştan bir görüntü

mailto:/L4nV8a.jpg

Odontochelys' Alıntı:
pretty' Alıntı:
Kusura bakmayin ama meblağ cokun üstünde uçuk.İyi bakacak biri onu alabilecekken araya duvar koyar gibi fiyat bicmissiniz . Teyzem 20 tl verip almis shoftlar yaygin şuan , benim elimde bile var .  Ticarete dokenlere kismen tepkili olsam da beni ilgilendirmez kisinin eylemi . Hayvanin iyi sartta bakilmasi onceliktir , bakabilecek olanda dedigim gibi duyurunuzu okur , fiyata bakar ve çikar.İnsallah en kisa zamanda bir arkadas alir o kaplumbagayi ..

Konu hakkında bilinçli olan biri biçilen meblağı vermez.

Alisarp' Alıntı:

Satıştan bir görüntü

mailto:/L4nV8a.jpg

Bu gosterdiginiz kaplumbagalar nerede satiliyor?Softshell bakmayi dusunuyorum,buralarda petshoplarda rastlamadim.

Bu nasil bi forum ben hâla cozemedim isteyen istedigi fiyata satar. Bide ozel mesaj diye bisey var merak ettiginiz bisey varsa ordan sorun satis ilanimi niye kirletiyorsunuz arkadas ? Once bu ilanin sonrada hesabimin silinmesini istiyorum yetkili biri ilgilenir umarim!

Mberkarslan' Alıntı:
Bu gosterdiginiz kaplumbagalar nerede satiliyor?Softshell bakmayi dusunuyorum,buralarda petshoplarda rastlamadim.

Nüfusun yoğun olduğu hemen hemen her ildeki ileri gelen evcil hayvan dükkanlarında bulmak mümkün.Şahsen ben gezerken farklı bir çok ilde denk geldim.

Benjamin' Alıntı:
Bu nasil bi forum ben hâla cozemedim isteyen istedigi fiyata satar. Bide ozel mesaj diye bisey var merak ettiginiz bisey varsa ordan sorun satis ilanimi niye kirletiyorsunuz arkadas ? Once bu ilanin sonrada hesabimin silinmesini istiyorum yetkili biri ilgilenir umarim!

Bu durumu kişisel olarak algılamamalıydın.Senin yerinde aynı eylemde bulunan bir başkası olsa yine aynı şekilde bilgilendirilecekti.

Ben bilgilendirmeye bisey demiyorum da bu ne boyle ben ilk konuyu actigimda girdigim fiyati ancak yorumlarda dusurebiliyorum ama gel gorki herkes yorum yapiyor sunu nerde bulabilirim bunu ne yapabilirim halam su fiyata almis... falan filan benim fiyati dusurdugum yorum arada kaybolup gidiyor bu forumun tartisma bolumu degilki ? Baska bolum acin herkes orda tartissin yoksa bana ne biri 20 ye satmis tamam olabilir benim fiyatimda bu ? Alacak adam zaten arastirip alir bu arada satma amacimda elimde 2 adet olmasi ve kavga etmeleri bu turun zaten boyle bi ozelligi var birbirlerine cok agir yaralar birakiyorlar. Ben gidip bunu 20 tl ye satarsam umrumdada degil satayim 20-100 fark etmez yeterki iyi bi yerde yasasin ama ne kadar ucuza satarsaniz bu isten anlamayan adam bile alip bakmaya calisir ve sonu belli zaten ölüm yani demek istedigim ben zaten buraya bu fiyati yazdimda ilgilenipte bana mesaj atan birine iyi yer sagladiysa bu fiyata vermem daha ucuza veririm. Ucuz fiyat yazmayisimin nedenide basi bos herkesin ben alacam yok yer ayarliyacam.. demesi fiyat yuksek oldumu iyi bakacak biri zaten ki mesaj atar .

Bizim önerimiz gerek satma gerekse sahiplendirme öncesi verilecek kişinin önceden hayvana bakacağı şartların uygunluğunun öğrenilmesi. Uygun şartlar sağlanamıyorsa verilmemelidir. Alacak kişi önceden ekipman ve akvaryumu temin edip resimlerini çekerek hayvanı verecek kişiye göstermelidir.

Hayvana uygun ebatta akvaryum, kuru alan, su ısıtıcı, ısıtıcı lamba, cam iç derece, filtre öncelikli zaruri olması gerekenlerdir. Diğerleri sonradan temin edilir. Zaruri olması gerekenler yok ise hayvan verilmemelidir.

Alacak kişiler ise almayı düşünmeden evvel bakım şartlarını öğrenip ona göre almalıdır. Bakım başlığı altında alt konu olarak bilgi mevcuttur. Bakımı balıklara nazaran zor ve maliyetlidir ömürleri 25-30 seneyi bulabilir. Bunlar göz önüne alınarak sahiplenilmesinde fayda görüyorum.

Ne kadar atarli bir genc beyefendi:)Sakin olmalisin bence.Forum bu herkes fikrini belirtecek tabiki.

Kavga etme dereceleri nedir ? Yara açacak türden mi yoksa basit ısırıklar yada sürekli el titretme ve takip etme yoklama düzeyinde mi kalıyor. Eğer ciddi bir yaralama olayı yoksa bu reslerde de olan yer darlığı, ortamı sahiplenme yada baskınlık üstüne kurulu davranışlardır.

Bu cinsel gelişim aşamasındaki hormonel dengesizlikten de olabilir. Diğer bir sebepte uykusuzluğa bağlı hırçınlıkta olabilir. Bu bir kaç gün hava karardığı gibi ışıklarını söndürüp bunu dene. Davranışlarda değişikli olacak mı bakarsın. Yemlerini de bir iki adet artır.

Softshell satan varsa 400-500 TL vermeye hazirim fakat 30 agustos da Turkiye'ye gelecegim. Daha yuksek fiyata satan varsada bana ulassin. (Yas-boy-fiyat fark etmez siz bana yazin

alitan' Alıntı:
Softshell satan varsa 400-500 TL vermeye hazirim fakat 30 agustos da Turkiye'ye gelecegim. Daha yuksek fiyata satan varsada bana ulassin. (Yas-boy-fiyat fark etmez siz bana yazin) 
.
Iletisim: Instagram: @softshellaranir
Buradan bana ulasin anlasiriz. Satan tanidiginiz varsada bana yonlenirirseniz sevinirim.

Geri