Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Son durum nasıl sizce

Wark

Bronz 5 Üye
Herkese merhaba benim 11 yaşında kaplumbağam var bu konuyuda sizin fikrinizi almak için açtım sizce kaplumbağamın son durumu nedir ve önerileriniz var mı?

Akvaryum-aksesuar-yem bilgileri
-Yem:Sera Raffy p ve arada sebze meyve ve yumurta beyazı

-Akvaryum boyutu:
Yükseklik=45
Genişlik=50
Uzunluk=100

-Dış filtre: Lifetech 835

Akvaryum ve kaplumbağadan bir kaç fotoğraflar(ısıtıcıyı düzelttim)

Ekli dosyalar

• 20240209_002749.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 15
  • 20240201_231404.jpg
    5.2 MB · Görüntüleme: 11
  • 20240130_204440.jpg
    5.5 MB · Görüntüleme: 12
Hayvan erkek göz kulaklarda sıkıntı yok.

Sera RaffyP ye ek olarak, tropical biorept W ve dajana gammarus sticks yemleri alın.

Bir de tetra reptomin ve ahm turtle sticks yemlerinden birini alın.

Tabana da silis kum alın hayvan eşelenip oyalansın vakit geçirsin.

Bir de ön cama su yüzeyi hizasında 3 vantuzla küçük oklava yada plastik boru tutturun. Hayvan tutunup dışarıyı seyreder ve uyur. İç dereceyi de indirmiş. Onu da tabana 7-8 cm mesafeden ısıtıcıdan uzak ön köşeye konumlandırın.

Sticker derece kalın camda uygun ısıyı vermez.

Hayvan erkek göz kulaklarda sıkıntı yok.

Sera RaffyP ye ek olarak, tropical biorept W ve dajana gammarus sticks yemleri alın.

Bir de tetra reptomin ve ahm turtle sticks yemlerinden birini alın.

Tabana da silis kum alın hayvan eşelenip oyalansın vakit geçirsin.

Bir de ön cama su yüzeyi hizasında 3 vantuzla küçük oklava yada plastik boru tutturun. Hayvan tutunup dışarıyı seyreder ve uyur. İç dereceyi de indirmiş. Onu da tabana 7-8 cm mesafeden ısıtıcıdan uzak ön köşeye konumlandırın.

Sticker derece kalın camda uygun ısıyı vermez.
Tamamdır çok sağolun.

Geri