Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

su kaplumbağası için akvaryum kurucam yardım lazım :)

atakanal12

Yeni Üye
Arkadaşlar daha önce su kamplumbağası beslemiştim,az çok bilgim var besleme ile ilgili elimde bulunan akvaryumu su kaplumbağaları için rahat bir ortam hazırlamak için kullanıcam,Yardımcı olursanız sevinirim :)

Ekli dosyalar

• 1512603_10202227060392042_24405854_n.jpg
    1512603_10202227060392042_24405854_n.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 191
Cvp: su kaplumbağası için akvaryum kurucam yardım lazım :)

atakan foruma hoşgeldin. öncelikli alman gerekenler sırasıyla su ısıtıcısı, el yapımı da olabilir bir kuru alan, kuru alan için camına tutturulacak kıskaçlı ısıtıcı işi görecek lamba, filtre sonrasında silis kum, mango kökü ve ipek yapraklı bitki. salınım yapan ürünler koymuyoruz. renkli taşlar komple plastik bitki, poliüretan dekor, kil süsler gibi.

akvaryumun ölçüleri nedir ?

cem' Alıntı:
atakan foruma hoşgeldin. öncelikli alman gerekenler sırasıyla su ısıtıcısı, el yapımı da olabilir bir kuru alan, kuru alan için camına tutturulacak kıskaçlı ısıtıcı işi görecek lamba, filtre sonrasında silis kum, mango kökü ve ipek yapraklı bitki. salınım yapan ürünler koymuyoruz. renkli taşlar komple plastik bitki, poliüretan dekor, kil süsler gibi.

akvaryumun ölçüleri nedir ?

Teşeküürler cevap için.Tahmini ne kadar para harcamam gerekir,malzemeleri eminönünden alabilirim,evim yakın.
Akvaryum olculerını eve gidince sana yazabilirim.

juenpetmarket isminde bir sitemiz var orada hesaplı ürün bulman mümkün. yeri istanbulda netten almayıp direk dükkana gidebilirsin. piyasa biraz daha yüksek fiyat çekebilir. ölçülerden sonra alman gereken ekipmanın güçlerini söyleriz.

Sitede hep juenpetin onerilmesine karsin agziniz iyi laf yapiyorsa eminonunden cok daha uygun fiyata alabilirsiniz kosk akvaryumu oneririm

Hayırlı olsun. Ölçüleri belirtince biz juen den öneririz. O fiyatlara göre Eminönü nden pazarlıkla alınabilir. Tabi bu daha uygun aynı işi yapar diyenleri dinlememeli. Orada kurnazlık ön planda.

pardon juen in istanbuldaki yeri nerede acaba söylermisiniz??

(60 cm yatay/ 40 cm dikey) uzunluk arkadaşlar.Kaplumbağaların en rahat bir şekilde kalabileceği bir akvaryum hazırlarsanız çok mutlu olurum.

site sayfasının en alt kısmında adres ve teli var.
mailto:/urun_detay.aspx?kat=155&urn=4491

Tek satış ofisi Levent Kanyon un arkasındaki sokakta. Hemen yanındaki sokaktan inince ilk paralelde.

Geri