Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

tatlı su midyem

vamp_betl' Alıntı:
Arkadaşlar yastayım.Sabah kalktığımda hemen akvaryumuma baktım ve Ispanağın midyenin boş kabuğuna baktığını gördüm.Dünya başıma yıkıldı.Benim yüzümden öldü.Eğer dün medcezirin dediği gibi mağra gibi bir yere koysaydım Katil Kaplumbağa'm onu yiyemezdi.Ağladım ama o geri gelmedi.Boş kabuğunu bir peçeteye sarıp bahçeye gömdüm.Şimdi yastayım.:(:(:(:(:(

Şu anda acayip şaşkınım.Küçücük kaplumbağa nasıl yedi?
Aman nazar değmesin pakize midyenin yanına bile uğramıyor.
Üzüldüm midye için.

Eminönü'ne gidince bana o midyeyi satan pethopcunun dükkanını başına yıkıcam.Bana hiç bir şey olmaz demişti.Lanet olsun!Ona inanmasaydım keşke.Kaplumbağamı suçlamıyorum.Daha doğrusu suçlamamaya çalışıyorum.Çünkü önüne bir tabak tavuk koyulmuş gibi oldu.Nereden bilsin ki canlı olduğunu?

İsmini bilmiyorum ama yerini çok iyi hatırlıyorum.Gidince gösterecem o şer*f*ize!Sırf 4tl kazanmak için öldürdü o midyeyi.Cani!

abartma bence.ben de yanındaydım biliyorum.adam o kadar paragöz olsa vatozu parçalar demezdi.sen de vatoz alırdın.bence hiç de paragöz değildi.

Çok güzel duruyordu ama ölmüş başınız sağ olsun.

Geri