Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tatlı Su Midyesi

Pakize yiye bilir ama midyeler sabit canlılar olduğundan pazkizeyi pek yiye biliceğini sanmıyorum eğer bide alırsanız taşın veya kayanın altına veya arkasına koya bilirsiniz pakize büyük olduğundan giremez oraya umarım yardımcı olmuşumdur.

antifbyigit' Alıntı:
Pakize yiye bilir ama midyeler sabit canlılar olduğundan pazkizyi pek yiye biliceğini sanmıyorum eğer bidye alırsanız taşın veya kayanın altına veya arkasına koya bilirsiniz pakize büyük olduğundan giremez oraya umarım yardımcı olmuşumdur.

Lütfen mesajınızdaki hataları düzeltiniz.

antifbyigit' Alıntı:
Pakize yiye bilir ama midyeler sabit canlılar olduğundan pazkizeyi pek yiye biliceğini sanmıyorum eğer bide alırsanız taşın veya kayanın altına veya arkasına koya bilirsiniz pakize büyük olduğundan giremez oraya umarım yardımcı olmuşumdur.

yiyebilir kelimesi de birleşik yazılır.Türkçemize özen gösterelim.

Cvp: Tatlı Su Midyesi

2 yıldan fazla bir süre olmuş bu konuda ama konu sahibi forumda halen aktif olduğu için konuyu hortlatmakta bir sıkıntı yoktur sanırım :) Midye her ne kadar temizleyicide olsa ben koyma taraftarı değilim ama sonucunu çok merak ettim. Noldu midye ve Pakizeye?. Eğer midye kendi öldüyse tekrar bir daha midye aldınız mı?

Cvp: Tatlı Su Midyesi

arkadaşımız forumdan ayrıldı. midye ile ilgili konular aynı bölümde var.

Geri