Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tüm ekipmanları aynı anda alamıyorum. Öneriniz nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ervaaaaa

Bronz 5 Üye
Kaplumbağlarım yeni oldugu için hiç bir şeyim yok ne bi ısıtıcı ne bi filitre hepsini bi anda da yapamam napmam gerek

Merhaba, Bizler kaplumbağanın sağlıklı ortamda yetişmesi için gerekli olarak malzemelerin ne olduğu bilgisini paylaşıyoruz. Tabiki bunların temin etme sırasını kendiniz oluşturabilirsiniz. Ana malzemelerle başlayın ve imkan dahilinde süreci kısa tutmaya çalışın.
Kaplumbağaların üşümesini ve sağlık sorunu yaşamasını istemeyiz.

Keyifli hobiler

Merhaba, Bizler kaplumbağanın sağlıklı ortamda yetişmesi için gerekli olarak malzemelerin ne olduğu bilgisini paylaşıyoruz. Tabiki bunların temin etme sırasını kendiniz oluşturabilirsiniz. Ana malzemelerle başlayın ve imkan dahilinde süreci kısa tutmaya çalışın.
Kaplumbağaların üşümesini ve sağlık sorunu yaşamasını istemeyiz.

Keyifli hobiler
Teşekkür ederim şuan kalorifer yanında tutuyorum akvaryum mu olmalı illa yoksa cam olsa yeterli mi

Konuyu kilitledim aşğıdaki konudan devam edebilrisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri