Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Turtle bank ücretsiz veriyorum

şapşal

Bronz 5 Üye
Merhaba arkadaşlar uzun zaman önce kaplumbağalarımı kaybettim. Elimde orjinal turtle bank medium boyu var. Zor zamanım da para biriktirip almıştım. Hepimiz onların en iyi şekilde yaşamasını isteriz. Akvaryumunun fotoğrafını atan gerçekten alacak imkanı olmayan örneğin öğrenci olabilir bir arkadaşa sadece kargosunu ödemesi koşuluyla yollayabilirim. Ilginize teşekkürler.

Cvp: Turtle bank ücretsiz veriyorum

Asil bir düşünce tebrik ederim. Kuru alan konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar vardı umarım konuyu görüp irtibata geçerler.

Sevgili kardeşim uygun görürsen ben almak isterim. Şu an akvaryumumda kendi tasarladığım bir kuru alan var ama ben böyle orijinal bir şey istiyorum. Adana' da yaşıyorum. Sana da uyarsa ben almamailto:/1NP811.jpgk isterim.

Eni 7 cm civarinda uygun oluyorsa akvaryumunuza gönderirim tabiki de :)

Şimdi benim kapluşu ölçtüm, kabuk boyu 11, eni 9 cm :) Bu şartlarda yetersiz geliyor demektir :) Sanırım benim kapluşa Large uygun olur.

Yok hayir turtle bank in ölçüsü :) akvaryumunuz enine kısa olduğu için sordum.

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Turtle Bank Medium Ölçüleri
29.8 x 17.8 x 5.4 cm[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Ürünün mıknatısları zayıf, neodyum mıknatıs veya vantuzlarla desteklerseniz senelerce götürür sizin kaplumbağanızı. Hayvan tek zaten sorun olmaz medium.[/font]

Öyleyse sorun yok benim akvaryuma uygun. Nasıl irtibata geçebiliriz peki?

17 yazicaktim kusura bakmayin. Adresinizi telefonunuzu yazarsaniz haftasonu kargoya veririm

Cvp: RE: Turtle bank ücretsiz veriyorum

şapşal' Alıntı:
17 yazicaktim kusura bakmayin. Adresinizi telefonunuzu yazarsaniz haftasonu kargoya veririm

Ok. Adresim: Yeşilyurt Mahallesi 70523 sokak No:3 Seyhan-Adana Tel: 0507 205 55 78 (Şİmdiden teşekkürler :) )

Eralka78' Alıntı:
şapşal' Alıntı:

Ok. Adresim: Yeşilyurt Mahallesi 70523 sokak No:3 Seyhan-Adana Tel: 0507 205 55 78 (Şİmdiden teşekkürler :) )

Ersin Alkaya :)

Rica ederim :) cumartesi kargoya veriyorum. Birlikte güzel seneleriniz olsun.

Hayirli olsun Ersin Bey,
Sahiplendirmekten vazgectiniz sanirim.

Bu arada, konuyu acan arkadasi da duyarliligindan dolayi tebrik ederim

berrakerkin' Alıntı:
Hayirli olsun Ersin Bey,
Sahiplendirmekten vazgectiniz sanirim.

Bu arada, konuyu acan arkadasi da duyarliligindan dolayi tebrik ederim

Teşekkürler. Yok 2 tane kaplumbağam vardı, birini sahiplendirdim. Artık tek besliyorum. Malum büyüdükçe bakımı ve temizliği zorlaşıyor. İlk aldığımda 1 liradan biraz daha büyüktü. Şimdi 11 cm oldu Maşallah :)

=) Masallah

O 1 liralik hallerine aldaniyoruz zaten, sonra dev birer canavar oluyorlar.

O halde, sahiplendirme konunuzu kapattiralim.Cunku yonlendirmeler yapiyoruz bazen, buradaki ilanlara

berrakerkin' Alıntı:
=) Masallah

O 1 liralik hallerine aldaniyoruz zaten, sonra dev birer canavar oluyorlar.

O halde, sahiplendirme konunuzu kapattiralim.Cunku yonlendirmeler yapiyoruz bazen, buradaki ilanlara

Ben kapatabiliyormuyum bilmiyorum. Olmazsa konuya yorum yapayım sahiplendirilmiştir diye.

Aynen, dogru yapmissiniz
Siz yorum gonderince, adminler kapatiyor veya tamamen siliyor.

Alım gerçekleştiğinde haber verin konuyu sileyim.

Merhaba, yeni bir kaplumbağa aldım bütcem kısıtlı tamda ne yapsam diye düşünüyordum İzmirdeyim sanada uyarsa lütfen bana verirmisin ihtiyacım var  :helpsmilie: :helpsmilie: ^^

şapşal' Alıntı:
Rica ederim :) cumartesi kargoya veriyorum. Birlikte güzel seneleriniz olsun.

Tekrar merhabalar. Ne oldu kargoya verebildiniz mi bugün?

Geri