Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

UV-Spot ampulun kisa surede kesme riski var midir?

Cvp: UV-Spot ampulun kisa surede kesme riski var midir?

mailto:/forum/Konu-agustos-ve-evi.html

Son hali buydu sanırım Yaşarcan. Buna gene masa lambası ile diğeri gibi uzanmaktan başka seçenek yok. Diğeri için askı gibi bir sistemle ileri uzatman gerekecek. Bu daha teferruatlı ve zor. Bir masa lambası daha alıp ısıtma lambası gibi kenara koydunmu basitçe hallolur.

Abi işte spot karışık uv ler çok pahalı geliyor bana 140 tl gibiydi fiyatları en son baktığımda

Karisik UV ler oyleydi ama emin abi buldu atmis liraya baya bi kisi aldi hatta
Sizin kuru alana floresan olmaz neyazikki

mailto:/forum/Konu-exo-terra-uvb-5-0-toplu-alimi.html?pid=128554#pid128554

Yaşarcan, bu uygun fiyatlı. Juendekinin fiyatına 2 tane alıyorsun. Hemde işini daha rahat görürsün. Zaten konuyu görmüşsün.

yaşarcan bu balkon demirlerine takılıp içine saksı konulan zımbırtılardan alıp duvar tarafı değilde boş olan kısma monte etsen bir de akvayum kapağı gibi bir düzenek hazırlayıp saksı konacak yerine florasan aşağı bakacak şekilde oturtsan olur bunun altınada kuru alanı çekersin. bilmiyorum anlatabildim mi. yalnız buna ısıtıcı lambayı nasıl monte edebilirsin o var.

Geri