Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Uyku sorunu çeken var mı?

SeMPo

Bronz 3 Üye
Son zamanlarda çok fazla uyku sorunu çekiyorum bazen 2-3 gün uyumadığım oluyor ve geceleri yalnız olmak kabus gibi yaşayan varsa bilir. Benim gibi sorunları olanlar varsa forumda bir chat sayfasında yada msn de geceleri yalnız kalmamak için toplanmaya ne dersiniz ?

ben şimdilik tatilde olduğumdan sabaha kadar açığım :) tabi olabilir bence de.. güzel fikir :)

Bencede olabilir.Özellikle chat sayfası fikrini aragorna daha önce söylediğimde elinden geleni yapacağını söyledi:D

Chat özelliğini önceden bildirseydiniz açardım.
Sitede böyle bir özellik mevcut,sadece kapalı durumda.

Byteorist' Alıntı:
Chat özelliğini önceden bildirseydiniz açardım.
Sitede böyle bir özellik mevcut,sadece kapalı durumda.

Daha önceden bildirmedik öyle mi ? :cool:

Bende yoğunum ama oturuyorum bende katılabilirim size :)
Aragorn ve Duygu ile sabaha kadar konuşmalarımız unutulmaz zaten :)

ee sonuç ne ? ne yapıyoruz geceleri ? :) forum üzerinden mi görüşücez yoksa msn de toplu görüşme mi yapıcaz ? :)

Forumda olursak birinin acil durumu olduğunda hemen yetişebiliriz.
MSN'den olursada renkli yazabiliriz.Siz karar verin =)))

Yok foruma eklenecek chat özelliğinden bahsediyorum.
Chat sitede olacağı için foruma rahatlıkla göz gezdirilebilir.

Forumda olsun arkadaşlar.
Msn yi boşverelim.

Chat özelliği açılacaktır akşama kadar ;)
Ama sabahları kapatılacaktır.

Bilgilerinize..

sabırsızlıkla bekliyorum :) özellikle bu gün konuşmaya çok ihtiyacım var zaten.. peki nerden giricez açıldığında ?

2 senedir yatış saatim sabah 10, kalkma saatim akşam 7,8.... Gündüzü ve güneşi görmeden yaşıyorum böyle bir düzen tutturduk gidioruz yarasa gibi.. iyi olur chat olayı geceleri inanılmaz sıkıcı geçiyor bazen msnde kimsede olmayınca..

Açtım chat özelliğini kimse yok.
Sadece bu chat özelliği için yıllık giderim bayağı bi fazla.
Kimse girmiyicekse ben bu özelliği kapatıcağım.

Bilgilerinize...

giremiyorum :S mirc programının süresi doldu, sitedende açılmıyor açılır pencere engelleyicisne benzer bi uyarı çıkıyor yukarda..

Sağ tıkla
Açılır pencerelere izin ver de.
Ayrıca çok çeşitli irc programlarıda var,onları deneyebilrsiniz.

açılır pencere engelleyıcısı deil, activex uyarısı çıkıyor her yolu denedım o uyarıyı kaldırmak için.
irc programlarına bakıyım o zmn

Ben de de run falan diye hata verio.Kapatıyorum.Bağlayamıyo. :(

Byteorist' Alıntı:
sağ tıklayıp activex i yükleye tıklayınız.

activeX yüklü zaten. farklı bi sorun bu..
Güvenlik ayarlarıyla ilgili ama çözemedim hala uğraşıyorum.. güvenlik ayarlarımın activex denetimlerini çalıştırmaya izin vermediğine benzer bi uyarı çıkıyor.

Geri