Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

veda...

remsemiles

Altın 2 Üye
Yaklaşık olarak 1 yıldır üyesi olduğum ve birçok şey öğrendiğim sitemizden iş dolayısı ile yurt dışına yerleşecegimizden dolayı izne ayrılıyorum. Siteyi ve engin fikirlerinizi artık ziyaretçi olarak takip etmeye çalışacağım. Öncelikle başta Emre ve Cem olmak üzere ki onlarsız bu kadar bilgiyi edinemezdim yorumları ve tavsiyeleri ile fikir veren tüm üyelere şükran borçluyum. Dilerim birgün her kaplumbağa kendi doğal orramında büyüme ve yaşama fırsatı bulur bulamayanlarda en güzel şekilde bakılır. Çünkü benimki büyüdükçe anlıyorumki ne kadar akvaryumda büyümüşte olsa yıllar geçip büyüdükçe dahada vahşileşiyo. Gerçi bu benim yorumum en azından benimki öyle. Söylediklerimden kaplumbağamı bırakacagim anlasilmasın nasıl götürwbilecegim konusunda konsolosluktan cevap bekliyorum. Gelecek cevaba göre hareket edecegim. Herkese tekrar tekrar teşekkürler. Kalın sağlıcakla.....

Öncelikle düşüncelerin için teşekkür ederim. Senin kaplumbağan şanslı olanlardan. Onun için yaptıkların herkese örnek olacak şekilde. Sitedeki emeğin göz ardı edilemez, bunun için ayrıca teşekkür ederim. Kaplumbağayı götürmenede sorun olmamasını umuyorum. Sana ait olduğu için problem olmaz.

Ben bunu komple bir kopma olarak görmüyorum. Arada siteyi ziyaret edip hem kaplumbağa ile ilgili hem kendinle ilgili haberleri eksik etme.

Gideceğin yerde şansın açık olsun Selim. Herşey yolunda gitsin.

Sevgiler...

Cvp: veda...

teşekkürler selim. her üyenin siteye katkısı muhakkak oluyor seninki de öyle. sonuçta hangi ülkeye gitsen erişilebilirliğin olacak. hayvanlar konusundaki temenni ve dileklerin hepimizin arzusu. sana başarılar dilerim. her şey gönlünce olsun. iyi yolculuklar.

Geri