Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yavru kaplumbağa arıyorum

cr7uur

Yeni Üye
Bu hobiye başlamak istiyorum yavru kaplumbağa sahiplenmek istiyorum paralı da olabilir benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

Foruma hoş geldiniz. Bu konuyu incelemenizde fayda var. Gereksinimleri maliyetli bir hobidir. Kaplumbağa almadan evvel uygun bir sistem oluşturmanız iyi olur.

Link atmayı unutmuşum.

Teraryum kertenkele gibi kuru ortamda yaşayan hayvanların; paludaryum sucul hayvanların yaşadığı ortamdır. Su kaplumbağaları balık gibi yüzdüğü için normal akvaryum daha uygun olur. Boyca uzunluk yüzerek sağlıklı gelişim; derinlik ise akciğer gelişimi için gereklidir.

Son düzenleme:
tabi ki biliyorum su gerektiğini balık gecko falan bakıyorum tecrubem var bana sadece kaplumbağayı nerden bulabilirim onu söyler misiniz

Sahiplendirme bölümündeki konuları inceleyin.

Merhaba kizim için yavru kablubaga hediye etti dayısı yaklaşık bir sene dir berberiz ama pek beceremedik akvaryumumuz yok bizde onun iyiliği için sahiplendirmeye karar verdik

Merhaba kizim için yavru kablubaga hediye etti dayısı yaklaşık bir sene dir berberiz ama pek beceremedik akvaryumumuz yok bizde onun iyiliği için sahiplendirmeye karar verdik
Merhaba, ben daha küçük kaplumbağa istiyorum kusura bakmayın..

Geri