Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yavru res arıyorum

kurama42

Yeni Üye
200 litrelik akvaryumum, uvb lambam, ısıtıcı lambam, turte topper kuru alanım var ve tek eksiğim yavru bir slider türü nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen

Cvp: yavru res arıyorum

petshoplarda res satışı yasaklandı. sahiplendirme bölümünden uygun bulabilirsin. yavru bulman zor.

Alacaginiz yavru da,senesi olmadan kocaman olacak zaten.
Sahiplenirseniz,sevaba girersiniz.Bir hayvanin hayati kurtulur.

berrakerkin' Alıntı:
Alacaginiz yavru da,senesi olmadan kocaman olacak zaten.
Sahiplenirseniz,sevaba girersiniz.Bir hayvanin hayati kurtulur.

resme bakıp erkek mi dişi mi döyleyebilirmisin tam emin olamadım erkek se alacam dabiri arkadaştan whattapp attı resmi[attachment=2272]

Kabuk boyu 10 cm gibi cinsiyet netleşir. Erkeklerde ön tırnak uzar. Dişide kısadır.

Kuyruk erkekte uzun ve kloak yani anüs kuyruk ucuna yakındır. Dişilerde kuyruk kalın kısa ve anüs kabuğa yakındır.

Dişilerde kafa büyük ve oval; erkeklerde dar ve uzundur. Kabuk yapısı da 10 cm kabuk sonrası tepeden kafa yapıları gibidir.

uzar. genelde de bu şekilde olur nadiren 8 cm sonrası da yavaş uzama görülebilir.

iyiki başlığı açmışım  :D  banada lazım bitane küçük boylarda

Bir kaplumbağam var 6-7 cm uzunluğunda sahiplendirmek istiyorum ilgilenirseniz [email protected] mail adresinden irtibata geçmemiz yeterli.

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Resmi; mailto:/bM9AnV.jpg[/font]

cem' Alıntı:
petshoplarda res satışı yasaklandı. sahiplendirme bölümünden uygun bulabilirsin. yavru bulman zor.
abi Ankarada tekrar başladı satışı sincanda 10dukkan gezdim hepside satışa başladık yeniden dedi ve20tlden satiliyormus

Geri