Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni evimizi dizayn ediyoruz 🥳

Orhnokrrr

Bronz 1 Üye
IMG_3433.jpeg
İçindeki kum balıklardan kalma şuan tamamen temizledim silis kum doldurdum şuan içine su ve ısıtıcı taktım su uygun ısıya geldiğinde taşıyacağım kuru alanı kendim tasarladım nasıl olmuş

Ekli dosyalar

• IMG_3432.jpeg
    IMG_3432.jpeg
    2.2 MB · Görüntüleme: 17
Kuru alanı sağlam bir iple biraz daha aşagıya indireceğim suyun durumuna göre

Akvaryum dar 10 cm sonrası yeni akvaryuma geçmek gerekiyor.

Çimeni yeme durumu sözkonusu uzunlarını kırpın.

O rampadaki ip işi de sakat, panikle hızlı inme durumunda bacak yada boynunu dolayabilir. En azından ipleri birbirine bantlayıp tek parça haline getirin.

Lambaya da dikkat edin. Bantla sabitlemişsiniz ama lamba ısısı bantı kurutup gevşetebilir. Gri bantlar biraz daha sağlamdır.

Knitex kt-2829 model mandallı lamba almanız iyi olur. Düşme riski olmaz.

Akvaryum dar 10 cm sonrası yeni akvaryuma geçmek gerekiyor.

Çimeni yeme durumu sözkonusu uzunlarını kırpın.

O rampadaki ip işi de sakat, panikle hızlı inme durumunda bacak yada boynunu dolayabilir. En azından ipleri birbirine bantlayıp tek parça haline getirin.

Lambaya da dikkat edin. Bantla sabitlemişsiniz ama lamba ısısı bantı kurutup gevşetebilir. Gri bantlar biraz daha sağlamdır.

Knitex kt-2829 model mandallı lamba almanız iyi olur. Düşme riski olmaz.
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için söylediklerinizi uygulayacağım elimde lamba mevcut

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 1
Geri