Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni yem

Cimcime

Yeni Üye
Selamlar raffy p ve raffy ı kullanıyorum raffy ı yı stoklamıştım uyguna ancak p bitmek üzere ana yem olarak ahm turtle sticks e geçsem nasıl olur kabuk boyları biri 4.5 diğeri 5 cm

Tropical axolotl yada omega one juvenile turtle sticks yemlerinden birini alın. 250'lik dediğimiz orta boy kutuda alın. 6 cm sonrası ek yemler alınacak.

Cem bey teşekkür ederim omega one juvenile olanı sipariş verdim merakımdan soruyorum şuan hala kaplumbağa bakıyor musunuz kendiniz

Birsürü canda emeğiniz var birsürü canı kurtarmışsınızdır çok teşekkürler her şey için

Yok bıraktım. Bir arkadaşımız bahçesinde bakıyordu ona verdim. Hayvanların hayatını 20 cm kabuk boyu üstüne çıktılar. Akvaryumda kısıtlamak istemedim.

Geri