Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

YTÜ'de resler

Cvp: YTÜ'de resler

YTÜ dekileri bana gönderebilecek biri varsa sahiplenmeye hazırım, özellikle Rio'yu ;)

Nasil gonderilir ki İstanbul'dan bu kadar kaplumbaga?Ne yolu ile veya hangi firma?

Valla benim universitemde,cantamizi bile ariyorlardi,kimliksiz de asla giris yoktu.Ama bu okulda hic arkadasim da yok. Hadi bir sekilde girdik diyelim,arkadas ayarlandi vs.Karisan olur mu diye de dusunmeye basladim,eskiden beri orda olduklarini duyunca.

Bir torbaya atip oradan cikartabiliriz,o da kolay ama sonucta hirsizliga girer mi?

Ayakkabi kutumuzla gidelim,belki kamufle ederiz,o zaman girmez =))))

Ben sadece barınak hizmeti sunuyorum, gerisi sizin marifetiniz.

Rektörlükten birileri ile görüşmek lazım.

Ben mail gonderdim.Gelecek bilgiye istinaden Snapper ile ne yapacagimizi konusuruz.

bence bu şekilde bulduğumuz canlıları kısa sürelide olsa sahiplenmeliyiz bakabilecek sistemini büyütebilecek olanlar almalı bu şekilde görüp duyarsız kalmak beni çok rahatsız ediyor istedikleri bir şey yok akvaryumu çok çok bir büyüğe çıkarmak lazım veya ek bir akvaryum almak lazım ölüp gidecekleri aşikar....

ölmelerindense yaşamaları iyi bir yerde hiç yokdan iyidir..

İzmir Sasalı/Doğal Yaşam Parkı
mailto:/Xv6lG0.jpg

Kadir bu yer izmirin ne tarafında.

Su pis ama belirgin derecede kireç bağlamamış hayvanlar

Çiğli tarafında abi.
http://www.izmirdogalyasamparki.org.tr/
https://www.google.com/maps/place/Sasal%C4%B1+Do%C4%9Fal+Ya%C5%9Fam+Park%C4%B1/data=!4m2!3m1!1s0x14bbc53e15555555:0x93cbbbc69237812a?gl=TR&hl=tr

Seferihisara uzakmış gidemem. Ortam güzel ise habitata zarar verecek durumları yoksa ve sahiplendirme vakti olmayanlar için önerilebilir.

Ben gitmiştim iki sene önce çok harika bir yer ama bu suya bakım yapılması şart gibi görünüyor abi.

Geri